8 Bölümlük Enfes Bir Suç Dizisi Geliyor!

Hindistan'ın en sevilen eğlence platformu Prime Video, yakında çıkacak olan suç draması Amazon Original dizisi Dahaad'ın ilgi çekici tanıtımını bugün yayınladı. Dizi, Reema Kagti ve Zoya Akhtar tarafından yaratıldı ve Kagti tarafından Ruchika Oberoi ile birlikte yönetildi. Yapımcılığını Excel Media & Entertainment ve Tiger Baby, Yönetici Yapımcılığını Ritesh Sidhwani, Farhan Akhtar, Reema Kagti ve Zoya Akhtar'ın üstlendiği Dahaad'ın başrollerinde Sonakshi Sinha, Vijay Varma, Gulshan Devaiah ve Sohum Shah yer alıyor.
Dahaad, küçük bir kasaba polis karakolunda yardımcı müfettiş Anjali Bhaati ve meslektaşlarını konu alan 8 bölümlük bir suç draması. Her şey, bir dizi kadının umumi tuvaletlerde gizemli bir şekilde ölü bulunmasıyla başlar. Soruşturmayla Müfettiş Yardımcısı Anjali Bhaati görevlendirilir. İlk başta, ölümler kesin intihar gibi görünür, ancak vakalar ortaya çıktıkça Anjali, bir seri katilin ortalıkta dolaştığından şüphelenmeye başlar. Ardından, başka bir masum kadın hayatını kaybetmeden önce kanıtları bir araya getiren tecrübeli bir suçlu ile mazlum bir polis arasındaki sürükleyici bir kedi fare oyunu var.
Dahaad, korkunç bir cinayet davasını çözmeye çalışan sert bir bayan polisi canlandırdığı Sonakshi Sinha'nın dijital çıkışını işaret ediyor. Bir kadın - müfettiş yardımcısı Anjali Bhaati suça karşı ayaklanıp adaleti getirirken, tanıtım hiçbir şikayet veya tanık olmadan 27 kadının şüpheli cinayetini ortaya çıkaran davanın derinliklerine iniyor.
''Dahaad'ın heyecan verici hikayesi ve inanılmaz performansları, suç dramasının gerçekten öne çıkan özellikleri. Reema ve Zoya'nın bu hikaye için tasavvur ettikleri dünya gerçekten cesaret ve tutarlılık gerektiriyordu; Made in Heaven, Mirzapur ve Inside Edge'in başarısından sonra, Prime Video ile bir başka başarılı ortaklığımızla gök gürültülü bir kükreme yaratacağımızdan ve dünyanın dört bir yanındaki izleyicilere başka bir heyecan verici yolculuğa çıkma şansı vereceğimizden eminiz." diyorlar.
Reema, "Dahaad gerçekten ödüllendirici bir deneyim oldu. Bu dizi hepimiz için son derece özel ve Sonakshi, Vijay, Gulshan ve Soham tarafından ustaca hayata geçirildi. Berlinale 2023'te dizi için aldığımız tepkiler çok umut vericiydi ve bu diziyi dünyanın dört bir yanındaki izleyicilerimize ulaştırmak için sabırsızlanıyoruz." diyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?