Brahmastra 2 ve 3 Birlikte Senaryoya Alınacak!

Yıllarca süren bekleyişin ve büyük beklentinin ardından, Ranbir Kapoor, Amitabh Bachchan ve Alia Bhatt başrollü Brahmastra Birinci Bölüm: Shiva 9 Eylül 2022'de sinemalarda gösterime girdi. Hindistan'da 257.44 cr elde eden film, Ayan Mukerji'nin üçlemesinin ilk kısmı. Yönetmen şimdi ikinci bölümü 2026'da yayınlamak amacıyla devam filmlerini aynı anda çekmeyi planladıklarını açıkladı.
Ayan Mukerji, Yeni Delhi'deki News18 Rising India zirvesinde, ''Brahmastra 2 ve 3'ü birlikte yapacağız. Gerçek şu ki, onu yazmak için biraz zaman ayırmamız gerekiyor. Çok fazla beklenti olduğunu biliyorum. İnsanlar (filmin ikinci bölümü) filmin çıkmasını istiyor. Brahmastra 2'yi beyazperdede görmemizin bundan yaklaşık üç yıl sonra olacağını düşünüyorum." dedi.
Brahmastra: Birinci Bölüm - Shiva gişede başarılı olabilirken, Hussain Dalal tarafından kaleme alınan zayıf diyalogları nedeniyle eleştiriler aldı. Film yapımcısı, ''Bazı karışık tepkiler aldık. Yine de çok iyi iş çıkardık. Birçok kişi filmimizi onayladı. Akışta (platformda) çıktığında da iyi iş çıkardı. Muhtemelen 2022'nin en çok hasılat yapan Hint filmi. Ama yine de bu eleştiriyi çok net duyuyorum. Mesele şu ki, bir kısmını kabul ediyorum ve katılıyorum. Bu eleştirilerin bir kısmı, Brahmastra'nın yazımı ve hikayesiyle ilgili bazı yönlere indi. Bunları anlamak ve ikinci bölümü daha iyi hale getirmek istiyorum.'' diye ekledi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?