Bu Sefer De Preity Zinta Asla Sessiz Kalamadı!

Son yıllarda Hindistan'da ünlülerin magazinciler ve hayranlar tarafından taciz edildiği olaylar artmış durumda. Birçok ünlü, mahremiyete sürekli müdahale ve sınırlara saygı duyulmaması hakkında konuştu. Böyle bir olayda, yakın zamanda çocuklarının güvenliğiyle ilgili endişelerini dile getirmek için sosyal medyaya dahil olan Bollywood oyuncusu Preity Zinta da yer aldı.

Bilmeyenler için cumartesi öğleden sonra Zinta, bir kadının, kızı Gia'nın izinsiz fotoğrafını çekmeye çalıştığı ve ardından onu kaldırıp ağzının yanına 'kocaman ıslak' bir öpücük kondurduğu bir olaydan bahsetti. Başka bir olay, Preity'yi para için taciz eden ve istediğini alamayınca saldırganlaşan fiziksel engelli bir adamı içeriyordu. Yazıda aktris, her iki durumda da magazincilerin herhangi bir şekilde müdahale etmediğini veya yardım etmediğini, bunun yerine olayları filme alıp güldüğünü belirtti.
''İnsanların önce bir insan, sonra bir anne ve sonra bir ünlü olduğumu anlamalarının zamanı geldi. Ayrıca başarım için de sürekli özür dilememe ve bunun için zorbalığa uğramama gerek yok çünkü bulunduğum yere gelmek için çok çalıştım. En önemlisi, çocuklarım bir paket anlaşmasının parçası DEĞİLDİR ve bu şekilde rahatsız edilmeleri amaçlanmamıştır, bu yüzden lütfen çocuklarımı rahat bırakın ve fotoğraf için onlara gelmeyin veya onlara dokunmayın/çekmeyin. Onlar bebek ve ünlüler gibi değil, bebek gibi muamele görmeleri gerekiyor.'' diye isyan etti.
Yorumlar bölümünde, birçok kişi desteklerini sunmak için öne çıkıyor. Bir kullanıcı, "Bazı insanlar sınırları ve mahremiyeti umursamıyor." diye yazarken, bir başkası "İnsanlık kalmadı. Ünlü olsun ya da olmasın insanlar sahip olduklarını elde etmek için çok çalışırlar.'' Üçüncü bir kullanıcı, "Bu kesinlikle kabul edilemez... Bu, ünlülere takıntılı bir ülkenin gerçeği." dedi.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?