Deepika Padukone Kangana Ranaut'un Espri Anlayışıyla Dalga Geçiyor!

Kangana Ranaut ve Deepika Padukone bu kuşağın en başarılı oyuncularından yalnızca ikisi. Her iki başrol oyuncusu da bu zamana kadar uzun bir yol kat etti ve iyi bir sanatçı olarak cesaretlerini kanıtladılar. Yıllar boyunca Kangana'nın Deepika'ya alaycı davranığına şahitlik ettik. İster depresyonu, ister Ranveer Singh ile evlenmesi, hatta filmlerinde olsun, alaycı davrandı ancak her zaman soğuk savaşta değildiler. Her ikisi de bir röportaj için bir araya geldiklerinde, bu sefer Deepika, Kangana'nın espri anlayışı ile alay etti.
Kangana, içindekini hiçbir zaman saklamayıp direkt söylemesiyle tanınır. Deepika, Kangana konusunda ağzı sıkı olmaya devam ediyor, ancak Kangana'nın bu konuda pek merhametli olduğu söylenemez. Aslında, bir zamanlar Piku aktrisinden hoşlanmadığını herkesin önünde kabul etmişti. Bugün size, Deepika'nın Kangana'yı espri anlayışı nedeniyle dalga geçtiği ama yine de kimsenin gücenmediği bir geçmişe ait videoyu sunuyoruz.
Instagram sayfalarından biri tarafından paylaşılan viral bir videoda, gazeteci Rajeev Masand'ın Vidya Balan, Kangana Ranaut, Deepika Padukone ve Nimrat Kaur gibi önde gelen kadınlarla etkileşim halinde olduğu görülüyor. Sohbet sırasında Kangana, bu ülkedeki insanların şakaları nasıl anlamadığına dikkat çekti. Aktris, "Çoğu zaman şaka yaptığımda insanlar tepki bile vermiyor ve kesinlikle ciddi olmadığımı düşünüyorlar." dedi. Deepika buna hızla tepki verdi, "Belki de sen komik değilsindir.'' Reis öyle ölmez füze at.
Kangana Ranaut ayrıca ekledi ve "Anlamadıklarına inanmak isterim ben." dedi. Video birçok kişinin dikkatini çekti ve halktan da yorum yapan pek çok kişi oldu. Fakat sanılanın aksine bu durum herhangi bir gerginliğe yol açmadı; aksine, herkes gayet samimi görünüyordu.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?