Deepika Padukone'nin 'Ranbir Kapoor' Dövmesi!

Koffee With Karan, şov dünyası endüstrisi için her zaman sıcak bir mesele olmuştur, çünkü birçok ünlü, başkalarının kişisel hayatları hakkında ağzındaki baklayı çıkarır. Listeye ek olarak, Priyanka Chopra ve Deepika Padukone konuk olarak yer aldılar ve kişisel hayatları hakkında samimi şekilde konuştular. Karan Johar, Deepika'nın boynundaki "RK" dövmesini incelerken yaşanan komik olayı öğrenmek için sizleri bu habere davet ediyorum.
Deepika ve Ranbir birlikteyken, Om Shanti Om aktrisinin "RK" baş harflerinden oluşan bir dövmesi vardı. Dövmenin Ranbir adına olduğunu asla doğrulamasa da hayranları bunun ne anlama geldiğini anlayacak kadar hızlıydı.
Koffee With Karan'ın bir bölümünde sunucu Karan Johar, "Babasının küçük kızı." yazan Priyanka Chopra'nın dövmesini sorarak başladı. Daha sonra Deepika'ya geçti ve "Senin dövmene ne oldu?" Diye sordu, aktris soruyu yanıtladı ve gülerek ''Hala duruyor Karan.'' dedi. Program sahibi, "Şimdi Rajiv Khandelwal, seninle çıkmak zorunda kalacak." (esprici seni) dedi ve DP, "Ona tokat atabilir miyim?" diye sordu. Priyanka Chopra da şöyle yanıt verdi, ''Sen yapmazsan birisi yapmalı!"
Karan Johar, Ranveer Singh ile olan ilişkisini sorgularken, ''K kolayca S olur mu? Sadece düşünüyorum.'' dedi. Deepika, Ranbir Kapoor'dan ayrıldıktan sonra Ranveer Singh ile çıkmaya başlamıştı biliyorsunuz ki. Olay videosu internette dolaşırken, birçok kişi Karan'ı kaba olmakla suçladı. Yani sen de...ne konuyu açıyorsun?

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?