Dream Girl 2'nin Gelişi Gecikecek Mi?

Merakla beklenen Dream Girl 2 filminin hayranları, filmin yeni vizyon tarihi olan 25 Ağustos 2023'ü aldığı için filmi sinemalarda izlemek için biraz daha beklemek zorunda kalacak. Bir gecikme meydana geliyor. Gecikmenin nedeninin kapsamlı VFX'ten kaynaklandığı bildiriliyor. (VFX görsel efekt demek). Film için gerekli çalışma. Filmde Pooja ve Karam rollerini oynayan Ayushmann Khurrana yer aldığından, görsel efekt çalışması Dream Girl 2 için çok önemli. Ekip, Pooja olarak kusursuz ve ikna edici göründüğünden emin olmak için çevrilmemiş hiçbir taş bırakmak istemiyor.
Karar hakkında konuşan Balaji Telefilms Limited Ortak Genel Müdürü Ektaa R Kapoor, "Ayushmann Khurrana'nın karakterinin Dream Girl 2'deki Pooja olarak mükemmel görünmesini istiyoruz ve bu yüzden VFX çalışmasını mükemmelleştirmek için fazladan zaman ayırıyoruz. İzleyicilerimizin filmi izlerken mümkün olan en iyi deneyimi yaşamalarını sağlamak istiyoruz. Dream Girl 2 için görsel efekt çalışması filmin ayrılmaz bir parçası ve izleyicilerimize yüksek kaliteli bir ürün sunduğumuzdan emin olmak istiyoruz.'' diyor.
Ayushmann Khurrana ve Ananya Panday'in başrolde yer aldığı ve Raaj Shaandilyaa, Balaji Telefilms tarafından yönetilen Dream Girl 2, bir kahkaha tufanı olacağa benziyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?