Filmin Adı Belli Oldu!

Shahid Kapoor, ilk web dizisi Farzi'nin başarısıyla ilerliyor. Geçen hafta, Mumbai'deki Jio Studios'un büyük bir etkinliğinde yakında çıkacak olan filmi Bloody Daddy'nin posteri ve tanıtımı tanıtıldığında haberlerde yer aldı. Bu etkinlikten birkaç gün önce, Kriti Sanon'la oynadığı filminden heyecan verici bir kare de yayınlandı biliyorsunuz ki. 'İmkansız bir aşk hikayesi' sloganı izleyicilerin merakını artırdı.(ben hariç). Poster, sinemaseverlere filmin Ekim 2023'te vizyona gireceğini bildirse de, isminden bahsedilmemiş ve gizli tutulmuştu.
Ancak Bollywood Hungama, piyasada filmin adının Shintu Ki iDulhania olduğuna dair söylentileri aktardı. Söylentilere göre, bir erkek ve bir dişi robot arasındaki bir aşk hikayesi hakkında olduğu söylendiği için başlık, filmin konusuyla iyi uyuşuyor. Filmin adının gerçekten Shintu Ki iDulhania olup olmadığı, yapımcılar resmi duyuruyu yaptıktan sonra birkaç ay içinde öğreneceğimiz bir şey aslında. Yakın zamanda göreceğiz.
Shahid Kapoor ve Kriti Sanon dışında, bu robot komedisinde Dimple Kapadia ve Dharmendra da rol alıyor. Yazarlar Amit Joshi ve Aradhana Sah'ın ilk yönetmenlik denemesi. Her ikisi de Madhur Bhandarkar'ın Babli Bouncer (2022) ve India Lockdown (2022) filmlerini ve Vijay Sethupathi ile Vikrant Massey'in rol aldığı yakında çıkacak olan Mumbaikar filmini birlikte yazdılar. Bu arada Amit Joshi, Rajkummar Rao'nun oynadığı Trapped (2017) filminin senaryosunu da yazmıştı. Konusunu sevmedim. Sizin düşünceleriniz neler?