Günün Haberi: Salman Khan'ın Yerini SRK Mi Alıyor?

Sanjay Leela Bhansali, Salman Khan ile ilişkisi ve bayram filmi Inshallah 2020'de çok çok uzun bir süre halkın konuşmasıydı. Başlangıçta Khan ve Bhansali, Hum Dil De Chuke Sanam'dan sonra yeniden bir araya geliyorlardı (2007 yapımı Saawariya filminde kısa bir süre görünmesine rağmen), ardından Alia Bhatt kadın başrol olarak devreye girdiğinde film dikkatleri üzerine çekti. Ama nihayet film, Sultan oyuncusunun yaratıcı farklılıkları öne sürerek umursamaz bir tavırla filmden ayrılmasıyla manşetlerde kalıcı bir yer edindi. Salman ve Alia çok saçma ikili olur!
Filmin rafa kaldırıldığı ve Alia'nın Gangubai Kathiawadi'ye teklif ettiği randevuyu engellediği için Bhansali'nin kendini suçlu hissettiği bildirildi. Şimdi en son habere göre, Bhansali'den Babu Moshai sayesinde Inshallah büyük ölçüde yoluna girdi! Raporlara inanılacak olursa, Shah Rukh Khan, Karan Arjun filmindeki rol arkadaşı Salman'ın yerini alabilir.
Bir Twitter hesabı tarafından paylaşılan bir gazete kupürüne göre, Shah Rukh Khan, Bhansali'nin Inshallah'ına adım atmaya hazır ve Jawan filminin Haziran ayında gösterime girmesinin ardından projeyi tamamlayabilir. SRK şu anda Keşmir'de Rajkumar Hirani'nin Dunki'si için çekim yapıyor ve büyük bir bölümünü tamamladı. Yani rapora göre, Haziran'dan Aralık'a kadar kalan çok büyük bir tarih yığını var. Daha önce, bu tarihler Tiger Vs Pathaan için rezerve edilmiş olacaktı ama film bu yıl herhangi bir zamanda gerçekleşmiyor. Ne kadar karmaşık ya...Doğru düzgün bir bilgi alamıyoruz.
Eğer SRK projeyi üstlenirse muhtemelen bu tarihleri alacak kişi Bhansali'dir. Rapor ayrıca, bu aşk hikayesini hayata geçirmek için iki ila üç yapımcının devreye girdiğini iddia ediyor. Bu, Dear Zindagi'den sonra Alia'nın Shah Rukh Khan ile ikinci işbirliği olacak. Peeping Moon'a özel bazı kaynaklar da bu filmin Inshallah olduğunu doğruladı.
Birkaç ay önce Pinkvilla, Bhansali'nin Inshallah'ı canlandırmaya hevesli olduğunu bildirdi. Raporda, ''Film yapımcısı filmi canlandırmaya hevesli. Romantik bir komedi olan film yapımcısı, film için 90'ların en iyi 3 mega yıldızından ikisini seçmeyi planlıyor. Filmi doğru isimlerle yapmak konusunda net. Bir zamanlar Salman Khan ile filmini planlıyordu, ancak ikili arasındaki mali sorunlar nedeniyle işler ters gitti. Şimdi, uygunluklarını ve ilgilerini kontrol etmek için diğer iki mega yıldıza yaklaşmayı sessizce düşünüyor.'' deniyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?