Güzel Oyuncu Film Çekimi İçin Pune'da

Kriti Sanon, yaklaşan filmi The Crew'un bir sonraki programı için Pune'a gittiği dolayısıyla yoğun bir program yürütüyor. Aktris, tamamen gündelik bir kıyafet giymiş şekilde yolda giderken havaalanında görüldü.
Kriti, havaalanında makyajsız bir görünümle görüntülendiğinde, beyaz bir tişört ve siyah parıltılı açık gölgeli kot pantolon giydiği görüldü. Kesinlikle güzel ve sevimli görünen oyuncu, hayranlarını ve fotoğrafçıları resimlerle mest etti ve alçakgönüllülüğü ile kalpleri fethetti.
İş cephesinde, 32 yaşındaki aktris en son Kartik Aaryan'ın başrolünü paylaştığı Shehzada'da görüldü. İkili ikinci kez işbirliği yaptı. Performansından bahsetmişken, Rohit Dhawan yönetmenliği kötü performans gösterdi. Ancak önünde bir sürü projesi var. Daha sonra Om Raut'un merakla beklenen Adipurush'unda Prabhas'la birlikte görülecek. T-Series tarafından desteklenen yeni film, bu yıl 16 Haziran'da vizyona girecek.
Bunun yanı sıra Tiger Shroff'un karşısında Ganapath da var. Topluluğun yıldız kadrosunda ayrıca küçük rolde Amitabh Bachchan yer alacak. Filmin 20 Ekim'de çıkması planlanıyor.
The Crew hakkında konuşmak gerekirse, Kriti'nin yanı sıra Kareena Kapoor Khan ve Tabu projenin başrollerini üstlenecekler. Rajesh Krishnan'ın yönettiği film, Ekta Kapoor ve Rhea Kapoor tarafından ortaklaşa destekleniyor. Filmin yapımcıları şu an için vizyona girme detaylarını açıklamadı.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?