Jawan'ın Şarkı Çekimleri Yapılacak

Shah Rukh Khan ve Atlee nihayet çok beklenen aksiyon projeleri Jawan'ın ana çekimlerini tamamladılar. Film 2 Haziran 2023'te vizyona girecek ve Bollywood Hungama, Jawan ekibinin şimdi Nisan ayında 10 gün sürecek iki şarkı için çekim yapacağını öğrendi, bize de aktarmak düştü. Bollywood Hungama'ya bir kaynak, "Shah Rukh Khan ve Nayanthara, Jawan'ın ilk şarkısı için Nisan ayının ilk haftasında Mumbai'de çekim yapacak. Bu, Aniruddh tarafından bestelenen bir şarkı ve destansı boyutlarda bir liste rekortmeni olarak lanse ediliyor." dedi.

İlk şarkının ardından Shah Rukh Khan, ikinci şarkı çekimi için Nisan ayının 2. haftasında tekrar Atlee setinde olacak. Kaynak, "Bu şarkı için Shah Rukh Khan'a Deepika Padukone katılacak. Şarkı 15 Nisan'a kadar çekilecek ve bu, Jawan'da müziğin tamamlanması anlamına geliyor." dedi. 
Jawan'dan bahsetmişken, görsel efektler ve post prodüksiyon ekibi filmi 2 Haziran 2023'te vizyona girecek şekilde hazırlamak için gece gündüz çalışıyor ve şu anda zaman çizelgeleri tarih göz önünde bulundurularak ayarlanıyor. "Atlee, filmin 2 Haziran 2023'te vizyona gireceğinden emin. Görsel efektli son baskı 10 Mayıs'a kadar ayarlanacak ve o zaman bile ekibin elinde 20 boş gün olacak. Atlee işinde usta ve baskı altında bile çekim yapmanın nasıl yapılacağını biliyor.''

Kaynağa gitmek için tıklayınız.