Jawan'ın Tanıtımı Salman Khan'ın Filmine Mi Eklenecek?

Son birkaç haftadan beri, Jawan'ın çıkış tarihi ve ertelenip ertelenmeyeceği konusunda çok fazla kafa karışıklığı var. Başrolünde Shah Rukh Khan'ın yer aldığı, merakla beklenen filmin 2 Haziran'da vizyona girmesi planlanıyor ve zamanında hazır olamayabileceği için Ekim veya Aralık 2023'te gösterime girebileceğine dair haberler de var. Filmin ana çekimleri bitti ve SRK, Nayanthara ve Deepika Padukone'nin yer aldığı şarkı çekiminin 15 Nisan'da çekileceği belirtildi. Yönetmen Atlee'nin filmin zamanında hazır olması için çok çalıştığı da belirtildi.

Bollywood Hungama, Jawan'ın yapımcıları Red Chillies Entertainment'ın promosyon stratejisini planlamaya başladığını öğrendi. Bollywood Hungama'ya bir kaynak, "Jawan'ın yapımcıları, Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan ile filmin tanıtımını ekleme fikri üzerinde oynuyorlar. Salman Khan'ın başrolde oynadığı film, yılın en büyük bayram yayını. Ayrıca, 21 Nisan'da Jawan'dan yaklaşık 40 gün önce yayınlanıyor ve büyük bir katılım kaydetmesi bekleniyor. Dolayısıyla bu, Jawan'ın tanıtımlarına başlaması için ideal bir film olabilir. Dahası, Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan'ın tanıtımı da Shah Rukh'un rol aldığı Pathaan'a eklenmişti. Bu sefer SRK'nin tanıtım filmi bir Salman Khan filmine eklenecek." dedi.
Ancak kaynak, ''Bu noktada hiçbir şey %100 kesin değil. Jawan'ın çıkış tarihiyle ilgili nihai karar bir veya iki hafta içinde alınacak. Shah Rukh Khan ve ekibi, filmi 2 Haziran'da sinemalara getirme orijinal planını sürdürürse, Jawan'ın tanıtımını Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan ile bayramda gösterime girme olasılığı oldukça yüksek.'' diye ekledi.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?