Jawan'ın Yayın Tarihi Artık Onaylandı!

Shah Rukh Khan, Pathaan'ın (2023) süper başarısı sayesinde ticarete, endüstriye ve ayrıca sinemaseverlere çok fazla mutluluk verdi. Siddharth Anand'ın yönettiği film, Baahubali 2 - The Conclusion'ı (2017) bile geçerek tüm zamanların en çok hasılat yapan Hint filmi oldu. Bu nedenle, bir sonraki filmi Jawan'ın merakla beklenmesi şaşırtıcı değil. Oldukça kalabalık ve ticari görünmesi, söylentileri ve heyecanı önemli seviyelere çıkardı.

Birkaç aydır, Jawan'ın planlanan çıkış tarihinde, yani 2 Haziran 2023'te gösterime girmeyebileceğine dair haberler var. Ancak Bollywood Hungama'ya bir kaynak, ''Filmin 2 Haziran'da gösterime gireceği çoğunlukla onaylandı. Red Chillies Entertainment ekibi ve yönetmen Atlee gece gündüz çalışıyor ve filmin belirtilen tarihte vizyona girmesini sağlıyor.'' dedi.
Kaynak ayrıca, "Jawan ekibi de filmin tanıtımlarına başlamak için hazırlanıyor. Önümüzdeki hafta yani Mayıs ayının ilk haftası başlaması bekleniyor. 4-5 haftalık sıkı bir tanıtım kampanyası olacak. Şarkıların ardından fragmanın da yakında çıkması bekleniyor. Jawan için heyecan zaten mevcut ve tüm bunlar heyecanı daha da artıracak." diye ekliyor.
Ancak başka bir kaynak, "Önce bir tanıtım yayınlanabilir ve ardından tiyatro fragmanı gelir. Geçen yıl yayınlanan tanıtım, izleyiciler için daha çok Jawan dünyasını tanıtma niteliğindeydi. Yeni tanıtım ve fragman, karakterler ve olay örgüsü hakkında daha iyi bir fikir verecek.'' dedi.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?