Jawan Pathaan'a Rakip Mi Olacak?

Shah Rukh Khan ve Deepika Padukone'nin başrol oyuncusu olduğu Pathaan'ın büyük başarısının ardından hayranlar hevesle Jawan'ı bekliyor. İlginç bir şekilde, film, SRK ile güney güzeli Nayanthara arasındaki işbirliğine damgasını vuracağı için ülkenin yılın en çok beklenen filmlerinden biri ve ayrıca Deepika'nın özel bir görünümüne de sahip olacak. Filmin gösterime girmesine iki ay kaldı ve OTT devleri şimdiden dijital gösterim haklarından yararlanmak için çabalıyor, bu da Jawan'ın Pathaan'a zorlu bir rekabet verebileceği anlamına geliyor. Detaylar aşağıda.
Shah Rukh Khan, gişede tüm rekorları kıran film Pathaan'ın başarısıyla yükseliyor. Kral ekrana geldiğinde ekranlara tamamen hükmettiğini kanıtladı. Şimdi, tüm gözler Khan'ın bir sonraki projesi Jawan'da. Filmlerin dijital hakları için müzakereler, çoklu OTT haklarıyla tüm gücüyle devam ediyor.
Pinkvilla'daki bir habere göre, OTT endüstrisinden içeriden bir kaynak, Shah Rukh Khan'ın bir sonraki büyük yayını Jawan'daki ihale savaşı hakkında bazı ayrıntılar paylaştı. Rapor, ''Jawan, muazzam izleyici getirebilecek bir film olarak görülüyor. Filmin evrensel bir çekiciliği var ve filmin ölçeğine harcanan mega bütçeler sayesinde efsane olması bekleniyor. En önemlisi, pazarlara nüfuz edecek çok dilli bir film. Daha geniş bir kitleyle bağlantı kurmak zorunda. Tüm bunlar, herhangi bir OTT platformu için büyük bir kazanç.'' diye aktardı.
Rapor ayrıca, OTT devi Netflix'in Jawan'ın dijital haklarını elde etmede en önde olduğunu ekledi. Bilinmeyenler için, raporlara göre, Pathaan'ın OTT hakları devasa bir 
100 crore Rs karşılığında Amazon Prime Video'ya satıldı ve Jawan ona zorlu bir rekabet verebilir. Shah Rukh Khan'ın başyapıtının haklarını kimin ele geçireceğini izlemek ilginç olacak.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?