John Abraham Dhoom Serisine Geri Mi Dönüyor?

Popüler seri Dhoom, bir dizi büyük yıldız isminin kendisine eklendiğini gördü. Serideki ilk film John Abraham'ı bize gösterdikten sonra, ikincisi Hrithik Roshan ve onun kılık değiştirmelerine tanık olurken, üçüncüsü daha önce hiç görülmemiş bir görünümle Aamir Khan'ı gösterdi. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, serideki dördüncü film için oyuncu seçimi hakkında bazı söylentiler dolaşıyor ve bazıları ana kötü adam olarak Shah Rukh Khan'ın yer alacağını iddia ediyor. Ancak bu gelişme hakkında herhangi bir güncelleme yapılmazken, yeni bir tartışma konusu John Abraham'ın Dhoom serisine geri dönüşü oldu.
Aynı konuda iyi konumlanmış bir sektör kaynağı Bollywood Hungama'ya bilgi verdi, ''Bu yılın başlarında John Abraham, Shah Rukh Khan'ın başrol oyuncusu olduğu Pathaan'daki performansıyla kalıbı kırdı. Ana kötü karakteri yorumlaması kesinlikle dalgalar yarattı ve seyirciler de onun performansını çok sevdi. Bu nedenle, Yash Raj Films ona bir kez daha olumsuz bir rol vermek istiyorsa, bu hiç şaşırtıcı olmaz.''
Kaynağa bu söylentilerin doğruluk payı olup olmadığını sorulunca, "Diğer söylentilerden daha fazla doğruluk payı olabilir. Aslında, son birkaç gündür YRF'de günlük toplantılar yapılıyor ve John'un bu toplantılara birçok kez katıldığı görüldü. Bir şey kesinleşirse, bu toplantılardan birinde olacak.'' dendi.
İlginç bir şekilde, kaynak, John Abraham'ın neden Dhoom serisine geri dönebileceğinin nedenini şöyle açıklıyor: "Hatırlarsanız, Dhoom'un doruk noktası açık uçluydu. John'un filmdeki karakterinin ölüp ölmediği ya da kaçıp kurtulmadığı konusunda bir netlik yoktu. Bu belirsizlik, onun Dhoom serisine geri döndüğünü görmek için kullanılabilir." Devam amacıyla kesinlikle kapalı döngü olacak olsa da, iki filmin, karakterinin bu arada nerede olduğunu detaylandıran bir geri dönüş sekansıyla bağlantılı olup olmayacağını merak ediyoruz.
Her şey söylendi ve yapıldı, ancak John Abraham'ın Dhoom 4 ile Dhoom serisine geri dönmesiyle ilgili söylentiler hız kazanıyor gibi görünse de, geliştirme hakkında resmi bir onay hala bekleniyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?