Karan Johar Anushka Sharma'nın Kariyerini Bitirmek İstemiş!

Film yapımcısı Karan Johar, Bollywood'da adam kayırmayı teşvik ettiği için sık sık alıcı tarafta olmuştur. Son zamanlarda, yapımcının Anushka Sharma'nın Bollywood'daki ilk yıllarında kariyerini sabote etmeye çalıştığını itiraf ettiği eski bir videosu viral oldu. Film yapımcıları Vivek Agnihotri ve Apurva Asrani viral videoya tepki gösterdi.
Yapımcı, 2016'daki bir etkinlikte, Aditya Chopra'dan Rab Ne Bana Di Jodi'de Anushka'yı seçmemesini istediğini söylemişti. Eski video Reddit'te ortaya çıktığında birçok kişi Karan'ın itirafına öfkesini dile getirdi.
Anushka'nın yanında oturan Karan Johar'ın rol aldığı aynı videoyu paylaşan Apurva Asrani, perşembe günü tweet attı, ''Karan Johar itiraf ediyor: 'Anushka Sharma'nın kariyerini yok etmek istedim.' Şaka olarak söylendiğinden eminim, ama yine de hararetli içeridekiler-dışardakiler tartışmasında değerli bir nokta.'' diyor.
Apurva'nın tweet'ine tepki gösteren Vivek Agnihotri, "Birilerinin tek hobisi kariyer yapmak ya da bitirmektir. Bollywood batıyorsa, bunun nedeni bazı insanların yetenekli yabancılara karşı kirli 'arka oda' siyasetidir.'' Üf, ne laf koymuş ama.
Karan Johar'a, yönetmenliği Ae Dil Hai Mushkil'in gösterime girdiği 2016 yılında düzenlenen 18. MAMI Mumbai Film Festivali'nde Anushka ve Aishwarya Rai eşlik etmişti, bunu da belirtelim.
Baştan sona neşeli bir ruh hali içinde olan Anushka'nın önünde itirafta bulunan Karan, ''Anushka Sharma'nın kariyerini tamamen, tamamen öldürmek istedim. Çünkü Aditya Chopra bana imajını gösterdiğinde, 'bu Anushka Sharma'yı imzalamanıza gerek yok' falan dedim. O sırada Adi'nin imzalamasını istediğim başka bir başrol oyuncusu daha vardı ve ben onu tamamen sabote ederek sahne arkasındaydım. Filmi de isteksizce izliyordum, Rab Ne Bana Di Jodi'yi yani.'' edi.