Karan Johar Bu Devam Filminde İkiliyi Bir Araya Getiriyor

Bollywood oyuncuları Siddhant Chaturvedi ve Triptii Dimri, ilk kez bir Karan Johar yapımında rol almaya hazırlanıyor. İki yükselen yıldız, performanslarıyla sektörde dalgalar yaratıyor ve şimdi yakında çıkacak olan Dhadak 2 filminde ekran alanını paylaşmaya hazırlanıyor. Aslında, yakında çıkacak olan film, 2018'de vizyona giren ve Janhvi Kapoor'un ilk çıkışını yapan Dhadak'ın devamı niteliğinde olacak. Ishaan Khatter da filmde rol alıyordu.
Pinkvilla'nın bir raporuna göre, Karan Johar, Dhadak'ı bir devam serisine dönüştürmeye hazır ve Dharma Productions'ta yapım aşamasında. Gelişmeye yakın bir kaynak portala şunları söyledi: ''Dhadak, esasen iki kahramanın birlikte yaşamak için toplumla savaştığı yoğun bir aşk hikayesiydi. Film yapımcısı, aşk için her şeye rağmen bu bölgenin devam serisinin değeri elde etme potansiyeline sahip olduğuna inanıyor. Yapımcı birkaç konu üzerinde düşündükten sonra, Dhadak'ın devamı niteliğinde olacak bir konuya yeşil ışık yaktı.''
Kaynak ayrıca, "Film Shazia Iqbal tarafından yönetilecek ve yönetmen olarak ilk çıkışını yapacak. Hem Siddhant hem de Triptii, ham ve yoğun bir aşk hikayesinde yer alacakları için heyecanlı. Hazırlık çalışmaları yakında başlayacak.'' diye ekledi. Raporda ayrıca Dhadak 2'nin bu yılın ikinci yarısında çekimlere başlanması beklendiği belirtildi.
Yaklaşan projenin ayrıntılarını paylaşan kaynak, ''Filmi çekmeden önce iki başrol için senaryo okuma seansları ve oyunculuk atölyeleri olacak. Film, onların köklü bir kurgu içinde olmalarını ve hikayeye hafif ham bir muamele yapılmasını gerektiriyor ki bu da ancak atölyelerle cilalanabilir. Baba dışında bazı karakterler de güvenilir aktörlerin varlığını garanti ediyor. Bir ay içinde bir kadro oluşturulacak.'' dedi.