Karan Johar Dhadak 2 Haberini İnkar Etti!

Film yapımcısı Karan Johar, aktörler Siddhant Chaturvedi ve Triptii Dimri'nin yakında çıkacak olan bir aşk hikayesi olan Dhadak 2'de rol alacaklarını belirten raporları netleştirmek için bizzat öne çıktı. Yönetmen bir açıklama yapmak için bugün Instagram hesabını kullandı.
Karan Johar, Instagram hikayesinde, "Bunu kayda geçirmek ve ilgili herkes için, biz (Dharma Productions olarak) çeşitli makalelerde bildirildiği gibi DHADAK 2 adlı bir film YAPMIYORUZ." diye yazdı.
Pinkvilla medya portalındaki bir habere göre, bir kaynak onlara 'Film Shazia Iqbal tarafından yönetilecek ve yönetmen olarak ilk çıkışını yapacak. Hem Siddhant hem de Triptii, ham ve yoğun bir aşk hikayesinde yer alacakları için heyecanlı. Hazırlık çalışmaları yakında başlayacak.' diye aktardı. Raporda ayrıca Dhadak 2'nin bu yılın ikinci yarısında çekimlere başlanması beklendiği belirtildi. Ki bizler de dün böyle bir haberi yayınlamıştık.
Yaklaşan projenin ayrıntılarını paylaşan kaynak, ''Filmi çekmeden önce iki başrol için senaryo okuma seansları ve oyunculuk atölyeleri olacak. Film, hikayeye yalnızca atölyelerle cilalanabilecek hafif ham bir muamele ile köklü bir kurgu içinde olmalarını gerektiriyor.'' dedi.
Aynı kaynaktan yapılan açıklamada, ''Baba dışında bazı karakterler de güvenilir aktörlerin varlığını garanti ediyor. Bir ay içinde bir kadro oluşturulacak.'' dendiği de aktarıldı. Olacak mı olmayacak mı, ilerleyen günlerde belli olur.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?