Kareena Kapoor Khan Programında Eleştirilere Maruz Kalıyor

Kareena Kapoor Khan, kayınvalidesi Sharmila Tagore ile kuzeni Ranbir Kapoor'la yaptığı ilginç sohbetlerden, YouTube sohbet programı What Women Want'da birçok ünlüye ev sahipliği yaptı. Son konuklarından biri de Mujhse Dosti Karogi rol arkadaşı Rani Mukerji idi. İkili annelik, oyunculuğa dönüş hakkında konuşma yaptı ve birbirleriyle çok çeşitli geçmiş deneyimlerini ve diğer konuları tartıştı.
Kareena Kapoor Khan kısa bir süre önce What Women Want'ın hayranlarıyla etkileşime girdiği ve sorularını yanıtladığı kısa bir bölüm yayınladı. Hayranlardan bazıları onun güzellik sırlarını öğrenmek isterken, içlerinden biri ona Hintçe dil becerileri hakkında sorular sordu ve "Hintçede çok fazla hata yapıyorsun ama filmlerde diyaloglarını doğru söylüyorsun. Çok garip!" Buna yanıt veren Khan, ''Neden garipmiş? Çünkü filmlerde diyaloglarımızı ezberlemek için zaman buluyoruz ve burada yönetmen neredeyse hiç zaman vermiyor ya da belki ben ona fazla zaman ayırmıyorum.'' dedi.
Yine başka bir soru, hayranların, genellikle onun arkadaşları veya ailesi olan programdaki konuklar hakkında soru sormasıyla ilgiliydi. Soru şuydu: "Programda sık sık arkadaşlarınızı ve ailenizi çağırıyorsunuz. Diğer ünlüler gelmek istemiyor mu yoksa onları çağırmak istemiyor musunuz?'' Onlara cevap veren Kareena, "Hepiniz arkadaşlarım ve ailemle son derece ilgileniyorsunuz. İnsanlar bizim konuştuğumuzu görmek istiyor ve bilirsiniz işte, birlikte oturmamızı falan. Konuşmalarımızın ne hakkında olduğunu merak ediyorlar. Onların görüşlerini dinlemek istiyorsunuz.'' dedi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?