Kartik Aaryan Bu Sefer De Ranveer Singh'in Yerini Mi Alacak?

Bu yılın başlarında Ocak ayında Bollywood Hungama, Janhvi Kapoor ve Ranveer Singh'in 1988 yapımı Tezaab filminin yeniden çevriminde rol almak için yapımcılarla ileri düzey görüşmelerde bulunduklarını bildirmişti. İlginç bir şekilde, 2021'de filmin yeniden yapım haklarını alan Kabir Singh yapımcısı Murad Khetani, başlangıçta Kartik Aaryan ve Shraddha Kapoor'u seçmeye hevesliydi; ancak daha sonra, filmin orijinalinden Madhuri Dixit ve Anil Kapoor rollerini yeniden canlandıran Janhvi-Ranveer çiftinin yer alacağı daha sonra ortaya çıktı. Ancak dedikleri gibi, en son ana kadar hiçbir şey bitmiş sayılmaz. Şimdi ise söz konusu filmin bir oyuncu kadrosu değişikliğine daha uğradığını duyuyoruz. En son güncellemeye göre, Kartik Aaryan, Tezaab versiyonunda başrolü almak için Ranveer Singh'i ikna etmiş görünüyor. Ranveer devri bitti dememiş miydim zaten...

Filmin oyuncu kadrosundaki ani değişiklikle ilgili ayrıntıları açıklayan Bollywood Hungama'ya bilgi sahibi bir kaynak, ''Başlangıçta Tezaab yeniden yapımının yapımcıları, yeniden yapımda Anil Kapoor rolünü deneyen Ranveer Singh'in yer alması fikriyle ilgileniyorlardı. Hatta medyada yer alan bir dizi haber, oyuncunun kesinleştiğini bile iddia etti. Ancak, olması gerektiği gibi değildi. Kartik Aaryan, daha önce yapımcılarla Bhool Bhulaiyaa 2'de çalıştı ve onlarla iyi bir ilişki paylaşıyor. Oyuncu kadrosunu duyduğunda Kartik, girişimin bir parçası olma arzusunu dile getirdi. Birlikte geçmişleri ve filmin gişede oldukça başarılı olduğu gerçeği göz önüne alındığında, Tezaab yeniden yapımının yapımcıları oyuncuyu ağırlamaktan fazlasıyla mutlu oldular. Kartik, farklı bir girişim için Tezaab versiyonunun yapımcılarıyla zaten görüşmelerde bulunuyordu. Filmde yer almakla ilgilendiğini bu konuşmalar sırasında dile getirdi.'' dedi.
İlginç bir şekilde, Tezaab yeniden yapımında Ranveer'in mi yoksa Kartik'in mi yer alacağına dair raporlar ileri geri gidip gelirken, gelişmelere yakın başka bir kaynak Singh'in hiçbir zaman yarışta olmadığını belirtti. "Tezaab yeniden yapımının yapımcıları, filmde yer alması için Ranveer Singh'e hiçbir zaman gerçekten yaklaşmadı. Bu, ortaya çıkan isimlerden biriydi, ancak bu konuda somut bir ilerleme olmadı. Yani esasen, film için ona asla teklif gitmedi."
Şimdilik oyuncu kadrosuyla ilgili resmi bir açıklama bekleniyor, hatta filmin yapımcılarının yakında bir açıklama yapması bekleniyor. Tezaab'a gelince, başrollerini Anıl Kapoor ve Madhuri Dixit'in paylaştığı aksiyon romantik filmi 1988'de gösterime girdi.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?