Katrina Kaif Hamile Mi?

Katrina Kaif, Vicky Kaushal ile evlendiğinden beri hamile olduğu gerekçesiyle manşetlere çıkıyor. Arada bir, oyuncunun hamile olduğu ve her seferinde de görevden izin aldığı haberleri geliyordu. Aylar sonra Katrina, Salman Khan'ın kız kardeşi Arpita Khan Sharma'nın bayram partisinde muhteşem görünüyordu ve halk, onun hamile olup olmadığını merak etti. 
Katrina bir süredir sosyal medyadan ve partilerden yoksun. Öte yandan, şu anda herhangi bir film için çekim yapmıyor ve biraz kilo almış gibi görünüyor, bu da halkın onun hamile olduğunu düşünmesine neden oldu.
Katrina Kaif bir kez daha hamilelik dedikodularını alevlendirdi. Arpita Khan ve Aayush Sharma'nın bayram partisinde Katrina Kaif, tam bir ay gibi parlıyordu. Dumanlı gözleri, kızarmış yanakları ve parlak dudaklarıyla göz kamaştırıcı bir makyajı vardı. Kat, düz saçlarını göğüslerinin üzerine gelecek şekilde açık bırakmıştı.
Kesinlikle muhteşem görünmesine rağmen, hamile olabileceğini düşünen halk, sosyal medyadan yorumlarını paylaştı. İçlerinden biri, ''Hamile mi? Sanki onu artık spor salonunda görmüyormuşum gibi ve biraz kilo almış gibi görünüyor. Artı, herhangi bir film çekmiyor!'' yazdı.
Bir başkası, ''Hamile görünüyor.'' yorumunu yaptı.
Üçüncüsü, "Katrina çok güzel görünüyor..umarım hamiledir.. çocuğun da nasıl göründüğünü merak ediyorum.'' yazdı.
Katrina'nın hamile olup olmadığıyla ilgili herhangi bir bilgi yok, hepsi hayran lafları. Hayırlısı bakalım.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?