Katrina Kaif'in Yüz Güzelliğinin Sırrı!

Katrina Kaif, Bollywood'un en başarılı ve yetenekli aktrislerinden biridir. Parıldayan teni, şık moda anlayışı veya parlak oyunculuk becerileri olsun, Kat ara sıra nasıl manşetlere çıkacağını kesinlikle biliyor. Ve bugün, size onun kusursuz cildinin ardındaki ve bu gerçekçi olmayan ışıltıyı elde etmek için yüzünde ne kullandığını düşündüren bir sır veriyoruz. Aktrisin kendi makyaj markası 'Kay Beauty' yüksek fiyat değerinde; oysa o, mükemmel cildi elde etmek için mutfağındaki bu malzemeleri kullanıyor.
Katrina, Instagram'da 72 milyondan fazla takipçisi ile hayranlar arasında oldukça popüler. Aktör Vicky Kaushal ile evli ve sık sık hayranlarına fotoğraf paylaşım sitesinde evlilik hayatlarına dair fikirler veriyor.
Makyaj markası 'Kay Beauty' çok kıymetli ve hayranları ürünleri deli gibi sevse de, o parlak bir cilde sahip olmak için mutfak malzemelerini kullandığını ifade ediyor.
Bir keresinde Quint ile yaptığı bir röportajda Katrina Kaif, yulaf ezmeli yüz paketleri kullandığından ve balı sevdiğinden bahsetmişti. Aktris, ''Bal ve yulaf ezmeli yüz paketlerini seviyorum. Bence gerçekten işe yarıyorlar. İnternete bakabilir ve birçok harika formül, tarif ve bilirsiniz işte, çok temel ürünler alabilirsiniz ve bunlar gerçekten işe yarıyor.'' dedi.
Aynı etkileşimde Kat, makyaj yapmadan önce kendi cilt bakım rejiminde uyguladığı tüyoyu da vererek, "Yüzünüzü yüz yıkama jeli ile yıkayın ve ardından cildin pH'ını dengeleyen çok doğal bir krem kullanın." dedi. Kız sen bu laflarla kendi şirketini batırmayasın?

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?