Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan Filminin Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak?

Salman Khan, yaklaşan filmi Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan ile hayranlarını bir kez daha etkilemeye hazır. Yakında çıkacak olan film, duyurulduğu günden beri halkın en çok konuşulan konusu oldu ve Salman'ın hayranları sabırsızlıkla filmin vizyona girmesini bekliyor. Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca Salman, hayranlarına filmden dikkat çekici şarkılar söyledi. Ve şimdi, Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan'ın fragmanıyla ilgili büyük bir güncelleme internette dolaşıyor. Fragmanın 10 Nisan'da yayınlanacağı söyleniyor.
Ancak ne oyuncu ne de filmin yapımcıları haberleri doğrulamadı. Bunun yanı sıra bugün erken saatlerde Salman, KKBKKJ'nin Ram Charan ve Venkatesh Daggubati'nin de yer aldığı 'Yentamma' adlı son parçasını paylaştı. Şarkı heyecan oluşturdu.
Filmin vizyona girmesinden bahsetmişken, bu yıl bayram vesilesiyle vizyona girmesi planlanıyor. Bununla birlikte, Salman'ın dört yıl sonra bayram yerine döndüğünü burada belirtmekte fayda var.
Bir Salman Khan Film yapımı olan Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan'ın yönetmenliğini Farhad Samji üstleniyor. Filmin başrollerinde Salman Khan, Venkatesh Daggubati, Pooja Hegde, Jagapathi Babu, Bhumika Chawla, Vijender Singh, Abhimanyu Singh, Raghav Juyal, Siddharth Nigam, Jassie Gill, Shehnaaz Gill, Palak Tiwari ve Vinali Bhatnagar yer alıyor. Filmin bir Salman Khan filminin tüm unsurlarına sahip olması bekleniyor - aksiyon, aile draması ve romantizm bunlardan birkaçı.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?