Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan Fragmanı Yayınlandı!

Ocak ayında Salman Khan, filmin bir tanıtımını yayınlayarak izleyicilere Bayram 2023 projesi Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan'ın dünyasını tanıttı. O zamandan beri, sinemaya giden izleyiciler arasında bu aile projesinin tiyatro fragmanı hakkında entrikalar var. Ve son olarak, 10 Nisan'da -yani bugün- Salman Khan, Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan'ın aksiyon dolu fragmanını yayınladı. Canlı yayınlandıktan birkaç dakika sonra, Salman, aksiyon dolu bir aile şovmeni ile büyük ekrana dönerken, fragman halkın konuşması haline geldi.
Fragman, Pooja Hegde ve Salman Khan arasındaki kimyayı tanıtarak başlıyor. Salman ve başrol oyuncusu Pooja Hegde arasındaki romantizm, temiz hava esintisi gibi görünen basit bir havaya sahip. Ancak daha sonra, aksiyon şovmenine dönüşüyor.
Yaklaşık üç dakikalık fragman, ticari bir Hint Filminden beklenen her şeye sahip. Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan fragmanında aile duyguları, komedi, romantizm, drama, müzik ve tabii ki aksiyon var. 
Görseller pek çok renkle dolu ve Kisi Ki Bhai Kisi Ki Jaan'ın dünyası, Salman Khan'ın tüm aileleri için mükemmel bir bayram gibi görünüyor. Fragmanı daha da yükselten, filmin şimdiden liste rekorları kıran albümünden tanıdık melodiler. Tüm kadro, fragmana lezzet katıyor çünkü her karakter, izleyicilerin bu bayram - 21 Nisan 2023 - büyük ekranda keşfedeceği benzersiz bir özelliğe sahip gibi görünüyor. Fragmana aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?