Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan Gösterimde!

Salman Khan'ın merakla beklenen filmi Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan sonunda sinemalarda. Farhad Samji'nin yönetmenlik girişimi 21 Nisan'da dünya çapında vizyona girecek. Filmin fragmanı ve ardından gelen birkaç şarkı, tanıtımlar başladığından beri filmin sürekli haberlerde yer almasını sağladı.
Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan, Salman'ın, bir aradan sonra bayram dönüşü olduğu için (son filmi Radhe sadece küçük bir sinemada gösterime girdi), hayranların filmin açılış hafta sonunda çok sayıda sinemayı doldurması bekleniyor. Filmin dünya çapında geniş bir gösterime sahip olmasının nedeni de bu.
Aldığımız bilgilere göre, Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan, Hindistan'da günde 16000'den fazla gösterimle 4500'den fazla ekranda yayınlanacak. Yurtdışı dağıtımına gelince, film 100'den fazla ülkede 1200'den fazla ekranda gösterime giriyor. Bu, dünya çapındaki toplam ekran sayısını 5700 artı ekranlara çıkarıyor.
Yakın zamanda Bollywood Hungama ile yapılan özel bir röportajda Farhad Samji, filmden ne beklenebileceğini belirterek mevcut heyecanı artırdı. ''Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan en büyük süre
noktasına sahip. Salman'ın kahramanlığının tüm görkemiyle gösterilmesini sağlamak için doruk noktasında da çok çalıştık.''
dedi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?