Mahira Khan'ın Raees Filmindeki Utangaçlığı!

Shah Rukh Khan, tam bir beyefendi olduğu için onu sürekli öven birkaç aktrisle çalıştı. Hindistan'da Mahira Khan'ı tanıtan Shah Rukh Khan, gişe hasılatı yapan Rahul Dholakia'nın Raees filminde onun karşısında rol aldı. Hindistan, Pakistanlı sanatçıları ülkeden yasaklamış olabilir, ancak Mahira, Hindistan pazarında kendine iz bırakan ve büyük bir hayran kitlesi toplayan işte böyle bir aktris. Kendisi hem çok da güzel bence.
Son röportajında Raees filminde SRK'ye iltifat eden Mahira, özellikle romantik şarkı Zaalima için çekim yaparken sakıncalı bir şey yapmaması gerektiğinden, korktuğunu açıkladı. 
Mahira Khan kısa süre önce bir podcast'te göründü ve burada Zaalima için çekim yaparken Shah Rukh Khan'a ''Şu an beni öpemezsin." deyip durduğunu açıkladı. Oyuncu ayrıca, tüm kısıtlamalar ve koşulları ile yapımcıların, şarkının kanca adımı olarak kendisi ile SRK arasındaki burun buruna öpüşmeyi sonlandırdığını açıkladı.
Mahira Khan, Anupama Chopra'ya 'Filmler Hakkında Her Şey' podcast'inde şunları söyledi: "Zalima için çekim yaparken, hepsi benimle dalga geçerdi çünkü eskiden bir şeylerin abartı olmasından korkardım. Ben, 'beni burada öpemezsin, bunu yapamazsın' dedim. SRK de bana, 'Ne olacak yahu?' demişti. Belli ki o da bundan zevk alıyordu. Bana 'Ohoo, asıl sonrası sahneye bak sen' deyip dalga geçerdi.'' diyor.
'''Zaalima' şarkısında ne yapacağımızı bilemedik, bu yüzden başka bir şey olamayacağına göre burunları öptürelim şakası gibi oldu. Burun buruna öpüşelim dercesine. Şarkının tamamına bakarsanız, sadece küçük bir burun hareketi yapıyor. 'Bu iyi olacak mı? Bu senin için uygun mu?' diyip kontrol ediyordu. İçimden 'Sen ne bilirsin ki?' derdim.'' diye ekledi.
Ben ikisini bu filmde çok yakıştırmıştım. Sizin düşünceleriniz neler?

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?