Meğer Anushka Sharma Bu Sebepten Asin'i Fena Kıskanıyormuş!

Anushka Sharma, Bollywood'un en iyi aktrisleri arasında yer alıyor ve yaklaşık 15 yıldır sevilen oyuncular arasında. Aktris oyunculuk cesaretini bu zamana kadar kanıtladı ve romantizm, drama, komedi, spor, aksiyon, gerilim ve hatta korku dahil olmak üzere çeşitli türlerde yer aldı. Performansları için oyuncu çeşitli ödüller aldı. Ancak Asin'e bir ödül kaybetmek onu o kadar kıskandırdı ki, bir keresinde Asin'e 'günah' - A sin - demeye başladı. Asin'in kim olduğunu hatırlayamayanlar için detaylı bilgi aşağıda.

Anushka ilk çıkışını Shah Rukh Khan karşısında Rab Ne Bana Di Jodi ile yaptı. Aktrisin seçimi YRF tarafından bir sır olarak saklandı ve başrolde yeni bir oyuncu olmasına rağmen film gişe hasılatı elde etti. Hala çok sevilen filmler arasında yer alıyor.
Anushka Sharma'nın Rab Ne Bana Di Jodi'deki performansı, film 12 Aralık 2008'de vizyona girdiğinde halkın en çok konuşulanıydı. Çarpıcı oyunculuk becerilerine rağmen konuşma, Asin'in Aamir Khan'la oynadığı ve 2008'de sinemalarda gösterime giren Ghajini'deki ilk Bollywood çıkışına döndü. Aamir Khan'ın başrol oyuncusu olduğu filmle ilgili söylentiler o kadar yüksekti ki Asin, En İyi İlk Film dalında Filmfare Ödülü'nü kazandı ve bu mesele Zero aktrisini o kadar üzdü ki sık sık bundan bahsetti.
Anushka Sharma bir keresinde Karan Johar'ın Ranveer Singh ile birlikte Koffee With Karan adlı programında yer aldı. Gösterinin soru bölümü sırasında KJo, oyuncuya "Bir sabah uyandığında Ranveer Singh olduğunu fark ettin, ne yapardın?" diye sordu. Buna acımasızca dürüst cevap veren Anushka, "Kazandığı tüm çıkış ödüllerini toplayıp Anushka Sharma'ya gönderirdim çünkü ilk filmi geldiğinde kimse ona ödül vermedi." dedi. Bilmeyenler için Ranveer Singh, Bollywood'daki ilk çıkışını Band Baaja Baaraat ile Anushka'nın karşısında yapmıştı.
Karan Johar ayrıca Anushka'ya ''Peki ödülü kim kazandı?" diye sorunca buna "Bir günah -a sin- [Asin]" dedi. (iyi bir kelime oyunu olmuş bu arada). Anushka Sharma, ödülü Ready aktrisine kaptırdıktan sonra 'bir bebek gibi ağladığını' sık sık açıkladığı için bu, hayal kırıklığını dile getirdiği ilk sefer olmuyor. Vay be, bunu bilmiyordum.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?