Pooja Hedge Salman Khan ile İlişki Dedikodularına Ne Yanıt Verdi?

Bollywood oyuncusu Pooja Hegde, süperstar Salman Khan ile ilişkisi olduğu iddiasıyla sosyal medyada dolaşan söylentilere artık son verdi. İkilinin sözde romantizmi hakkındaki spekülasyonlar, ilk işbirlikleri olan Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan'ın yakında vizyona girecek olan fragman lansmanından önce başladı. Pooja, yakın tarihli bir röportajda konuyla ilgili sessizliğini bozdu.
Her şey, Pooja'nın KKBKKJ'nin tanıtımı için ETimes ile yaptığı röportaj sırasında oldu. Portal, oyuncudan aynı konuyu biraz aydınlatmasını istediğinde, Hegde, ''Ne diyeyim şimdi ben buna? Hakkımda bir şeyler okumaya devam ediyorum. Bekarım. Bekar olmayı seviyorum. Şu anda gerçekten kariyerime odaklanıyorum. Bir şehirden diğerine umut ediyorum, şu anki hedefim bu. Artık oturup bu söylentileri ele alamıyorum çünkü şimdi ne yapayım yani?'' diyor.
Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan'a geri dönen Farhad Samji yönetmenliğinin 21 Nisan'da vizyona girmesi planlanıyor. Bunu söyledikten sonra, Salman'ın dört yıl sonra bayram gösterimine geri döneceğini burada belirtmekte fayda var. Filmin yıldız kadrosunda Khan ve Hegde'nin yanı sıra Venkatesh Daggubati, Jagapathi Babu, Bhumika Chawla, Vijender Singh, Abhimanyu Singh, Raghav Juyal, Siddharth Nigam, Jassie Gill, Shehnaaz Gill, Palak Tiwari ve Vinali Bhatnagar da yer alıyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?