Priyanka Chopra Sessizliğini Bozdu

Priyanka Chopra Jonas Hindistan'da ve şu anda yardımcı yıldız Richard Madden ile birlikte bilim kurgu aksiyon gerilim dizisi Citadel'in tanıtımını yapıyor. PC, geçtiğimiz günlerde Nita Mukesh Ambani Kültür Merkezi (NMACC) galasında modaya uygun kıyafetleriyle manşetlere çıkarken, aynı zamanda Bollywood'u neden bıraktığına dair son açıklamasıyla da manşetlerde yer aldı.
Bilmeyenler için, podcastte Dax Shepherd ile etkileşim kurarken Priyanka, Bollywood'dan neden uzaklaşmak istediğinin gerçek nedenini açıklamak da dahil olmak üzere birçok açıklama yaptı. 'Bir köşeye itildiğini' söylediği aktarıldı. ''Beni seçmeyen insanlar vardı, insanlarla sorunum vardı.'' dedi. Ayrıca 'politikadan biraz bıktığını' da sözlerine ekledi ve bu nedenle Amerika'ya taşınmaya karar verdi.
Şimdi, şehirde Citadel'i tanıtırken, Priyanka Chopra Jonas'a şok edici ifadeleri soruldu. Basın toplantısında PeeCee, "Podcast'teyken, hayatımın yolculuğu hakkında sorular soruldu. Gençliğimden ve (o zamanlar yaşadığım deneyimlerden) 10, 15, 22, 30 ve 40 yaşlarımdan bahsettim. Yolculuğumun gerçeklerinden bahsediyordum. Ve şimdi, hayatımdaki o aşama hakkında konuşacak kadar kendime güveniyorum. Şimdi olduğum yerde, ne hissettiğimi ifade edecek kadar iyiyim. Olanlarla çok çalkantılı bir ilişkim olduğunu düşünüyorum ama affettim her şeyi. Uzun zaman önce taşındım ve her şeyle barıştım. Bu yüzden güvenli bir alanda normal bir şekilde konuşmak benim için kolaydı.'' yorumunu yaptı.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?