Ranveer Singh Devri Kapanıyor Mu?

Geçen hafta, Vicky Kaushal'ın Uri: The Surgical Strike (2019) yönetmeni Aditya Dhar'ın iddialı filmi The Immortal Ashwatthama'da başrol oynamayacağına dair haberler vardı. Bunun yerine Ranveer Singh, başrolü oynaması için yapımcılarla görüşüyordu. Ancak son gelişmeye göre, oyuncuyla yapılan görüşmeler, özellikle arka arkaya yaşadığı başarısızlıklar nedeniyle gerçekleştirilemedi.

Bollywood Hungama'ya bir kaynak, ''The Immortal Ashwatthama çok pahalı bir film ve pandemi sonrası gişe çok tahmin edilemez hale geldi. Yapımcılar, seyircileri sürüler halinde sinemaya çekebilecek bir oyuncu arıyor. Ranveer Singh'in merakla beklenen filmi '83 (2021), izleyicilere, özellikle de kitlelere hitap edemedi. Bu arada Jayeshbhai Jordaar (2022) ve Cirkus (2023) tam bir fiyaskoydu. Yapımcılar Jio Studios, Ranveer ile görüşmelere başlasa da, kısa süre sonra, görüşmeler ilerledikçe, onu ekibe almanın büyük bir finansal risk olduğunu fark ettiler. Filmin aynı zamanda büyük bir ölçekte çekilmesi gerekiyordu ve büyük paralarını güvenle yatırabilecekleri bir oyuncuya ihtiyaçları vardı. Ranveer, gerekli özeni göstermek için tasarıyı yerine getirmedi ve bu nedenle, risk almak yerine onu filme almamayı seçtiler." dedi. Ranveer Singh devri kapanıyor mu yoksa bana mı öyle geliyor?
Jr. NTR ve Allu Arjun gibi Güney süperstarlarına The Immortal Ashwatthama'nın teklif edildiğine dair haberler var. Kaynak bu konuda net olmasa da, sektörden başka bir kaynak, "Güney'den bir yıldız almak daha güvenli bir bahis. Jr. NTR veya Allu Arjun gibi bir aktör devreye girdiği anda, film otomatik olarak bir Pan-Hindistan projesi haline geliyor ve birçok dilde dublaj yapılacak. Bu da gişe gelirlerinde artışa neden oluyor. Ranveer bir pan-Hindistan aktörü olmadığı için bu mümkün değil. Güneyi boşverin, arka arkaya fiyaskoları sayesinde Hintli seyirciler bile çok sayıda gelmeyebilir.'' Ne yazık ki haklılar. Ama 83 filmi gayet güzeldi, neden beğenilmedi anlamış değilim.
Birkaç gün önce Bollywood Hungama, Ranveer Singh'i başlatan Yash Raj Films'in (YRF) şimdilik oyuncuya ara vermeye karar verdiğini bildirdi. Bunun nedeni, oyuncuyla yaptığı altı filmin hepsinin beklentilerin altında performans göstermesi.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?