Saif Ali Khan Düşman Rolüne Red Cevabı Verdi

Saif Ali Khan, Jr NTR'nin şu anda Telugu'da Haydarabad'da çekilmekte olan, geçici olarak NTR 30 adlı bir sonraki projesinde düşmanın rolüne red cevabı verdi. Janhvi Kapoor, filmde Jr NTR'nin karşısında kadın başrolü oynuyor. Saif'e, düşmanın rolü teklif edildi. Bu, reddettiği son derece kazançlı bir teklifti.
NTR 30, yönetmen Koratala Siva'nın Janatha Garage'ın büyük başarısından sonra Jr NTR ile ikinci kez çıkışı olacak. Uluslararası dublör yönetmeni Kenny Bates, filmdeki aksiyon sekanslarının çoğunu yönetecek. Kenny Bates geçmişte Transformers, Rambo III gibi uluslararası projelerde çalışmıştı.
Yönetmen Koratala Siva, NTR 30'un en büyük ve en iyi film olması için elinden gelen her şeyi yapıyor. Bu projede rüya ekibiyle bir yılı aşkın bir süredir çalışırken, Kenny Bates bu projenin bonusu olacak.
Film Anirudh Ravichander'a sahip. Ayrıca bu film üzerinde çalışan görüntü yönetmeni Rathnavelu, sanat yönetmeni Sabu Cyril ve kurgu Sreekar Prasad da var. Film 5 Nisan 2024'te yayınlanacak.
Jr NTR bugünlerde NTR 30'u çekmekle meşgul olsa da, SS Rajamouli'nin RRR'si şeklindeki son filmi, gösterime girmesinden bir yıldan fazla sonra bile haberlerde yer almaya devam ediyor. Başrolde Ram Charan'ın da rol aldığı film, 'Naatu Naatu' adlı şarkısının bu yılki Altın Küre ve Oscar'ları En İyi Orijinal Şarkıyı kazanmasının ardından dünya çapında dalgalar yarattı. Ve Saif, böyle iyi bir yönetmenin projesine hayır dedi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?