Salman Khan'ın Oyunculara Tavsiyesi!

Çok yıldızlı ve iki kahramanlı filmlerin revaçta olduğu bir dönem vardı. Ancak bu eğilim son 15-20 yılda azaldı. Ancak son zamanlarda, Shah Rukh Khan'ın oynadığı Pathaan ile bir konuşma konusu haline geldi. Salman Khan küçük bir rol alsa da, filmde kısa bir süre de olsa iki yıldızı bir arada izleme heyecanı, gişe başarısında büyük rol oynadı. Artık Tiger vs Pathaan'da eşit derecede önemli bölümlerde görülmeleri şaşırtıcı olmayacak.
Yarın çıkacak olan Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan'ın tanıtımını yapmakla meşgul olan Salman Khan, geçenlerde bu modadan ve bu modanın kariyerine nasıl muazzam bir şekilde yardımcı olduğundan bahsetti. 
Salman Khan, bazı oyuncuların, özellikle diğer aktör yönetmene veya yapımcıya daha yakınsa, diğer oyuncunun rolünü veya ekran süresini azaltabileceğinden korktuğunu anladığını söyledi. Ancak bunun asla olmayacağını ve herkesin filmin daha iyi olması ve birbirinin önüne geçmemesi için çalıştığını garanti etti. Ayrıca birden fazla yıldızın daha büyük gişe hasılatına yol açtığını da vurguladı. Bu nedenle, genç oyunculara çok oyunculu oyunculardan korkmamalarını ve bu eğilimi kendi çıkarları için benimsemelerini tavsiye etti.
Önemli: Tiger vs Pathaan'dan önce seyirciler Tiger 3'te Salman Khan ve Shah Rukh Khan'ı birlikte görecekler. Ancak Pathaan'dan farklı olarak, Salman Khan'ın başrolde yer alacağı, Shah Rukh'un ise özel bir görünümde görüleceği haberi var elbette. Bu yıl Diwali'de sinemalarda gösterime girecek. 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?