Salman Khan ve Karan Johar Bir Film İçin Tekrar Bir Araya Mı Geliyor?

Salman Khan, 21 Nisan'da vizyona girecek olan Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan'ın vizyona girmesi için hazırlanıyor. Salman'ın dört yıl sonra bayramda gösterime girmesi önemli bir an. Süperstar ayrıca filmi tanıtmak için elinden gelenin en iyisini yapıyor ve filmin seyirciler için yeterince heyecan yaratmasını sağlıyor. Aynı zamanda 2024 Kurban Bayramı'nda çekmeyi planladığı bir sonraki filmi için de planlar yapmaya başladı.

Bir kaynak Bollywood Hungama'ya şunları söyledi: ''Bayram, Wanted'tan (2009) bu yana Salman Khan ile eşanlamlı. Cumhuriyet Bayramı ve Diwali 2024'te bazı büyük filmler tarafından ele geçirildi. Ancak, Salman Khan'ın festivalde bir filmle geleceği yaygın bir bilgi olduğu için kimse bayram çıkış tarihini almaya cesaret edemeyecek. Şu anda senaryo arıyor ve ayarlandığı anda hazırlıklara başlayacak.''
İlginç bir şekilde, Salman Khan'ın düşündüğü filmlerden biri Dharma Productions'ın afişinden. Kaynak, "Karan Johar, büyük bütçeli bir film için Salman Khan ile görüşüyor. Şu anda gelişme aşamasında ve senaryo, yönetmen vb. ile ilgili tüm detaylar gizli tutuluyor. Yine de 25 yıl sonra ikisinin bir film için bir araya geldiğini görmek ilginç olacak.'' diye ekledi.
Salman Khan'ın Karan Johar'la çalıştığı tek zaman, ilk yönetmenlik denemesi olan Kuch Kuch Hota Hai (1998) içindi. Unutulmaz bir yardımcı rolde Salman yer aldı. Başrol oyuncuları Shah Rukh Khan, Kajol ve Rani Mukerji idi. Göreceğiz bakalım.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?