Salman Khan ve Meşhur Yönetmen Bu Projede Bir Arada

Nisan ayının başlarında, Salman Khan'ın başrol oyuncusu olduğu Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan'ın vizyona girmesinden önce Bollywood Hungama, Salman'ın 2024'te bayramda ekranlara çıkacak heyecan verici bir girişim için film yapımcısı Karan Johar ile görüştüğünü ilk bildiren kaynak olmuştu. İyi konumlanmış bir endüstri kaynağı bizi gelişme hakkında bilgilendirirken, Salman'ın pek çok senaryoya baktığını ancak Dharma Productions'tan bir senaryoya yoğun ilgi gösterdiğini söylemişti.
O dönemde ayrıntılar gizli tutulurken, söz konusu filmin Salman Khan'ın ve bayram özel gösteriminin hakkını verecek yüksek bütçeli bir film olacağı öğrenildi. Şimdi, Salman ve Karan'ın projede biraz ilerleme kaydettiğini duyuyoruz. Bollywood Hungama'ya bir kaynak, ''İkili arasındaki görüşmeler bir süredir devam ediyor; aslında, en son güncelleme, Shershaah yönetmeni Vishnu Vardhan'ın projeyi yönetmesi için kesinleştiği yönünde. Sözleşme tüm taraflar arasında henüz imzalanmamış olsa da, ilerleme istikrarlı oldu. Film, Salman Khan ve Karan Johar'ın 25 yıllık bir aradan sonra bir araya geldiğini görecek, ancak oyuncunun Shuddhi için imza attığına dair haberler olmasına rağmen, girişim hiçbir zaman tam anlamıyla sonuçlanmadı. Bu gerçek ve tabii ki girişimin bayramda yayınlanacağı gerçeği göz önüne alındığında, yapımcıların ihtişamını sağlamak için her şeyi yapacakları kesin.'' diye aktardı.
Proje ve nihai çıkışı hakkında daha fazla konuşan kaynak şöyle devam ediyor: ''Bayram artık bir Salman Khan filminin vizyona girmesiyle eşanlamlı hale geldi. Bu bir çeşit ritüel artık. Bu filmin 2024 Kurban Bayramı'nda gösterime girmesi planlanıyor. Ve kitlesel çekiciliğini ve eğlence değerini sağlamak için, yalnızca Shershaah'ı yönetmekle kalmayıp geçmişte bize güney endüstrisinde oldukça eğlenceli filmler veren Vishnu Vardhan'dan daha iyi kim olabilir?''

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?