Salman Khan Yeni Bir Kurşun Geçirmez Araba Mı Aldı?

Bollywood yıldızı Salman Khan bir sonraki projesi için hazırlanıyor. Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan bayramda vizyona girecek. Aynı zamanda, filmin fragmanı 10 Nisan'da yayınlanacak. Oyuncu, bu iş taahhütleri arasında ölüm tehditleri aldığı için de ayrıca manşetlere çıkıyor. Khan, geçen ay e-posta yoluyla bir ölüm tehdidi aldı ve ardından Mumbai Polisine şikayette bulunuldu ve güvenliği artırıldı. Ayrıca Lawrence Bishnoi çetesinin tehditleri nedeniyle kendisine verilen Y kategorisi güvenliği de aldı. Şimdi, oyuncu en pahalı arabalardan biri olan Nissan Patrol SUV'u satın aldı.

Bildirildiğine göre, aktör yeni arabasıyla Nita Mukesh Ambani Kültür Merkezi lansman etkinliğine geldi. Khan daha önce kurşun geçirmez bir Land Cruiser LC200'e sahipti, ancak şimdi yeni bir versiyona geçti. Live Mint'e göre, Nissan Patrol SUV 5.6L V8 benzinli motor motoruyla çalışıyor. Maksimum 405 bhp güç çıkışı ve 560 Nm tepe tork sağlayabilir. Çok fazla ayrıntı bilinmemekle birlikte, SUV muhtemelen B6 veya B7 seviyesinde kurşun geçirmez korumaya sahip olduğu bildirildi.
Arabanın Salman Khan tarafından ithal edildiği bildirildi. Dünyanın en pahalı arabalarından biri olarak kabul ediliyor ve henüz Hindistan'da satışa sunulmadı. Araba görünüşe göre Güney Doğu Asya ve Orta Doğu'da popüler. Maşallah maşallah.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.