Sanya Malhotra'dan Güçlü Bir Film Geliyor!

Netflix, başrollerini Sanya Malhotra, Vijay Raaz, Anant Joshi, Rajpal Yadav ve Neha Saraf'ın paylaştığı yeni araştırmacı eleştiri-komedi filminin yayın tarihini çarşamba günü duyurdu. Bu duyuru özellikle ülkenin önde gelen sahne sanatları festivalinde yapıldı; The Dramatic Society of Sri Ram Ticaret Koleji'nden "Histrionica 2023". Kathal- A Jackfruit Mystery'nin hikayesi, doğrudan Hindistan'ın kalbinden geliyor ve Moba adlı kurgusal bir kasabada geçiyor. Yashowardhan Mishra'nın yönettiği, Ashok Mishra ve Yashowardhan Mishra'nın yazdığı filmin yapımcılığını Sikhya Entertainment, Balaji Telefilms Ltd. üstleniyor. 19 Mayıs 2023'te yalnızca Netflix'te izlenebilecek.
Gerçek olaylardan esinlenen bu film, Sanya Malhotra'yı daha önce hiç görülmemiş bir karakterle, kayıp Kathals'ı bulma görevinde samimi ve kararlı bir polis rolünü oynarken gösteriyor. Aklıma Rani'nin Mardaani filmi geldi.
Yönetmen Yashowardhan Mishra, ''Kathal-A Jackfruit Mystery benim için son derece özel bir film, sadece uzun metrajlı bir yönetmen olarak ilk çıkışımı işaret ettiği için değil, aynı zamanda bu hikaye ülke çapındaki izleyicilerin ilgisini çekecek bir hikaye olduğu için. SRCC Histrionica'daki izleyicilerin 'Kathal- A Jackfruit Mystery'ye bu kadar sıcak ve heyecan verici bir tepki vermesi beni çok heyecanlandırdı. Her karakter, aşırı düşünce ve derinlikle işlendi ve herkese üzerinde çalışabilecekleri muazzam bir karakter eskizleri yelpazesi verdi ve filmin her yönünü hayata geçirmeme yardımcı oldu. Bu hikayenin Netflix aracılığıyla yalnızca Hindistan'da değil, tüm dünyada milyonlarca izleyiciye ulaşacağı için son derece alçakgönüllüyüm." dedi.
Yapımcı, Sikhya Entertainment CEO'su Guneet Monga Kapoor, ''Kathal- A Jackfruit Mystery, her zaman benzersiz, eğlenceli ve iç açıcı ilişkilendirilebilir içerik üretme konusunda Sikhya Entertainment'ın zevkini gerçekten temsil eden bir hikaye. İzleyicilerimizin, ilk yönetmenimiz Yashowardhan Mishra ve senarist Ashok Mishra tarafından yaratılan Kathal-A Jackfruit Mystery'nin sihrini 19 Mayıs'ta Netflix'te nihayet görebilecekleri için çok heyecanlıyız. Bu hiciv ve komedi eğlencesi tam bir aile eğlencesi ve kesinlikle kalıcı bir izlenim bırakacak.'' diyor.
Balaji Telefilms Ortak Genel Müdürü Ektaa R Kapoor, ''Yashowardhan ve Ashok'un Hindistan'ın göbeğinden gelen bu gerçek olayları yorumlaması, beni bu hikayenin anlatılması gerektiğine ikna etti. Kathal- A Jackfruit Mystery çok ilginç ve benzersiz bir hiciv draması ve Netflix ve Sikhya ile bu heyecan verici yolculuğa bir kez daha atılmaktan heyecan duyuyorum. Seyircilerimizin Sanya'yı tamamen yeni bir avatarda ve izleyicileri filmi izledikten sonra bile düşündüren bir hikayede görecekleri için çok heyecanlıyız." dedi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?