Shah Rukh Khan Dergi Anketinde Birinci Oldu!

Bollywood süperstarı Shah Rukh Khan, derginin yıllık en etkili kişiler listesine dahil edilmesi gerektiğine inandıkları kişi veya gruplara oy veren okuyucular tarafından belirlenen 2023 TIME100 anketinde birinci oldu. Kral buna denir işte!
Yayına göre 1.2 milyon oy kullanıldı ve Shah Rukh bunların %4'ünü aldı. Haklarını arayan İranlı kadınlar ikinci sırada (ah, ah..) Oy yüzdeleri% 3 idi. Kadınlar ayrıca derginin 2022 Yılın Kişisi okuyucu anketinde de zafer kazandı. 2020 yılından bu yana salgının ön saflarında yer alan sağlık çalışanları yüzde 2 oyla üçüncü oldu.
Oyların toplam %1,9'unu alan Prens Harry ve Meghan Markle dördüncü sırada yer aldı. Bu yılın başlarında anı kitabı Spare'i yayınladıktan ve İngiliz kraliyet ailesinin bir üyesi olarak deneyimlerini açıkladıktan sonra, Harry uluslararası ilgi gördü. Futbolcu Lionel Messi yüzde 1,8 oyla listedeki beşinci sırayı aldı.
Yaklaşık 4 yıldır sinema sektöründen uzak kalan SRK, 2023 yılında muzaffer bir dönüş yaptı. Deepika Padukone ve John Abraham ile bu yıl gişe rekorları kıran Pathaan'da rol aldı. SRK, bir film yapımcısı olarak çok çalışıyor ve son birkaç yıldır küçük rollerde yer alıyor. En son projesi, başrolü oynayan Alia Bhatt ile ortak yapımcılığını üstlendiği 2022 yapımı Darlings filmiydi.