Shah Rukh Khan ve Arijit Singh'ten Tekrar İşbirliği!

Shah Rukh Khan'ın bir sonraki büyük gişe hasılatı olması beklenen filmi Jawan hakkında ilgi çekici bir haber geldi. Bollywood kralı Shah Rukh Khan, kitlelerde yankı uyandıran müziğe her zaman keskin bir kulak vermiştir. Çok yönlü şarkıcı Arijit Singh ile yaptığı işbirliği, son zamanlarda Bollywood'da en büyük hitlerden bazıları haline geldi. Shah Rukh Khan'ın benzersiz cazibesi ve Arijit Singh'in çok yönlü sesi, son yıllarda Bollywood'un en büyük hitlerinden bazılarını yaratmak için bir araya geldi. İkili, Shah Rukh'un bir sonraki filmi Jawan'da bir başka işbirliğiyle izleyicilerin kalbini kazanmaya hazır.
Pathaan'dan 'Jhoome Jo Pathaan', Dilwale'den 'Gerua' ve diğerleri gibi hit şarkılar Arijit ve SRK'nin müzikal işbirliği tarafından şimdiden üretildi. Şimdi ETimes'a göre, Atlee'nin yapımcıları ve besteci Anirudh Ravichander, Shah Rukh Khan için romantik bir şarkı söylemesi için Arijit Singh'e teklif götürdü. Geliştirmeye yakın kaynaklar, SRK'nin filmin müziklerinde aktif olarak yer aldığını ve Arijit'i bünyesine katmaktan çok mutlu olduğunu yayına bildirdi. Kaynak ayrıca bunun muhtemelen filmden çıkacak ilk şarkı olacağını da sözlerine ekledi.
Jawan'ın Güney ve Bollywood yıldızlarının bir karışımına sahip olması bekleniyor. Vijay Sethupathi'nin düşman rolünde olduğu filmde, diğerlerinin yanı sıra önemli rollerde Yogi Babu, Priyamani, Sanya Malhotra da rol alıyor. Red Chillies Entertainment bayrağı altında üretilen Jawan'ın da 2 Haziran'da birden çok dilde yayınlanacak bir proje olması bekleniyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?