Suhana Khan Uluslararası Makyaj Şirketinden Onay Aldı!

Oyuncu Shah Rukh Khan'ın kızı Suhana Khan, Bollywood çıkışını bu yılki Netflix dizisi The Archies ile yapacak. Filmde ilk kez sinemaya adım atan Agastya Nanda ve Khushi Kapoor da yer alıyor. Son bir rapora göre, Suhana bir makyaj şirketi ile uluslararası bir onay aldı. Konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.
ETimes'ta yer alan bir habere göre Suhana, profesyonel kariyerinde bir sonraki büyük adımı attı ve ilk büyük ciro anlaşmasını imzaladı. Suhana, yakın geçmişte Alia Bhatt ve Athiya Shetty ile ilişkilendirilen uluslararası bir makyaj ve kozmetik markası tarafından imzalandı. Raporda ayrıca önümüzdeki günlerde resmi bir açıklama yapılacağı söylendi.
Gelişmeye yakın bir kaynak, yayına Suhana'nın birçok markanın yararlanmak istediği genç enerjiye sahip olduğunu ortaya çıkardı. Shah Rukh Khan'ın kızını imzalamanın ardındaki düşünce, sosyal medya çağında, Z kuşağı aktörlerinin yüksek sosyal medya bağlantılarına sahip olmanın doğal bir avantajına sahip olmasıdır. Tek bir filmi yayınlanmadan Suhana, Instagram'da şimdiden üç buçuk milyon takipçi topladı.
Suhana aynı zamanda Zoya Akhtar'ın yönettiği ilk projesi The Archies için hazırlanıyor. Filmin merkezinde The Archies'in ikonik çetesi var ve altmışlar döneminin genç enerjisini, umudunu ve heyecanını birleştirmeyi amaçlıyor. Gençlik, isyan, dostluklar, ilk aşklar ve genç yetişkinlerle dolup taşan bir müzik deneyimi, yine de her nesil için bir şeyler vaat ediyor. 1960'larda geçen bu müzikal drama, heyecan verici ve taze bir ekip tarafından yönetiliyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?