Tabu, Aamir Khan ile Oynama Fırsatını Manipülasyon Nedeniyle Mi Kaçırdı?

Kıdemli oyuncu Tabu, Hint sinemasının en başarılı kadın oyuncularından biri olarak kabul ediliyor. Hem ana akım hem de bağımsız sinemada birçok kurgusal ve edebi karakteri canlandırdı. Ama bir keresinde Aamir Khan filmini kaybettiğini ve yerine Manisha Koirala'nın geçtiğini öğrendik. Gerçekten ya, Tabu ve Aamir efsane olmaz mıydı?
Ulusal Ödüllü aktris, Astitva, Virasat, Maachis gibi filmlerde ve diğer birçok beğenilen filmde çalıştıktan sonra, başlangıçta 1999 yapımı Mann filmi için rol almıştı. Ancak kısa sürede işler değişti ve Manisha Koirala, süperstarın karşısında rol aldı.
2001'de Filmfare ile yaptığı bir görüşme sırasında Tabu, Mann'daki rolünü kaybettiğinden bahsetti. Film için Aamir ile bir fotoğraf çekimi yapmıştı ama bundan sonra ne olduğu hakkında hiçbir zaman bilgilendirilmedi. "Bakın, Aamir ile bir film yapmayı çok isterdim. Hatta Mann için birlikte bir fotoğraf çekimi bile yaptık. Ondan sonra ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok, perde arkasında neler olduğunu bilmiyorum.'' dedi. Ay inanmıyoruuum!
Tabu, 'çok sık alıcı tarafta' (?) olduğunu söyledi ve ekledi, "Manipülasyonlar bu oyunun bir parçası. Bu her kahramanın başına gelir.'' İlginç bir şekilde Mann, Tabu'nun kaybettiği tek film değildi. Görünüşe göre Kunwara'da Govinda ile çalışması gerekiyordu. Ancak rol nihayetinde Urmila Matondkar'a gitti. Bholaa oyuncusu, Govinda filmi hakkında pek konuşmazken, yeterince 'hayal kırıklığı ve aşağılanma' yaşadığını söyledi. Ne alaka ya? Tabu gibi bir kadın!
"Govinda ile Kunwara filmini yapmak çok eğlenceli olurdu. Hayal kırıklığı ve aşağılanma payımı yaşadım. Ama kin beslemiyorum, bunu yapmak seni hiçbir yere götürmez.'' Tabu'nun küçük bir role sahip olduğu Fanaa dışında, Aamir Khan ve Tabu asla birlikte çalışmadı. Ah, bu beni çok üzdü!