Tiger vs. Pathaan İçin Siddharth Anand'a Büyük Güven Duyuluyor!

Aditya Chopra'nın, gişe rekorları kıran filmleri teslim eden, artık efsanevi YRF Casus Evreni için büyük planları var! Artık, Aditya'nın, Hint sinemasının iki devi Shah Rukh Khan ve Salman Khan arasındaki acımasız karşılaşmayı gösterecek olan, merakla beklenen aksiyon filmi Tiger vs Pathaan'ı yönetmesi için Siddharth Anand'a emanet ettiğine dair birçok üst düzey ticaret kaynağı tarafından doğrulanan bilgilere sahibiz. 
Siddharth kısa bir süre önce, şu anda tüm zamanların en çok hasılat yapan Hint filmi olan Pathaan'ı yönetti ve onu aksiyon türünün ustası yaptı. "Aditya Chopra, Tiger vs Pathaan ile daha önce hiç görülmemiş muhteşem bir görsel şölen sunmak için Siddharth Anand'a büyük bir güven duyuyor. Siddharth, Hindistan'ın şimdiye kadar ürettiği en büyük film olarak Tiger vs Pathaan'ı yapmak için ihtiyaç duyduğu tüm desteği vereceğinden beri ilk tam teşekküllü filmleri için bir araya gelen Shah Rukh Khan ve Salman Khan'ın rüya gibi bir kadrosunu konu alıyor.'' 
Kaynak ekledi, "YRF'nin savaş sandığı ve tüm yaratıcı gücü, Hint sinema tarihinde gişe rekorları kıran bir film olarak geçmesi gereken bir filmi piyasaya sürmeye hazır."
Aditya Chopra şimdi War 2'yi yönetmesi için gişe rekorları kıran filmler yapma geçmişi olan A sınıfı başka bir Bollywood yönetmeni getirecek. Siddharth Anand pek meşgul görünüyor artık.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?