Varun Dhawan Gigi Hadid'in Hayallerini Gerçekleştiriyor!

Bu hafta, magazin açısından dolu bir hafta oldu. Nita Mukesh Ambani Kültür Merkezi'nin büyük lansmanı için dünyanın dört bir yanından ünlülerin bir çatı altında toplandığı büyük bir olay meydana geldi. İki günlük etkinlikte Tom Holland, Zendaya, Nick Jonas, Penelope Cruz, Karlie Kloss, Gigi Hadid ve Kat Graham gibi uluslararası yıldızların varlığı görüldü. NMACC'nin cumartesi günkü gala etkinliğinde Shah Rukh Khan, Alia Bhatt, Ranveer Singh, Varun Dhawan ve Rashmika Mandanna gibi birçok ünlü performans sergiledi. İlginç bir şekilde Varun'un performansı sırasında sahneye süper model Gigi Hadid getirildi. O anda Natasha abla ne yapıyordu acaba? Neyse.
NMACC'nin 1 Nisan'da düzenlenen gala gününde ünlüler, Hindistan'ı moda anlarında sergilemek için kırmızı halıda çarpıcı görünümlerini sergiledi. Gigi Hadid, Abu Jani ve Sandeep Khosla modasıyla göz alıcı görünüyordu. Süper model bir sari giydi ve herkesi büyüledi. Varun Dhawan, Gigi sahneye çıkarıldığında karışık şarkılar seslendirdi ve sahneden ayrılmadan önce onu kollarına aldı ve yanağından öptü. Ancak oyuncu, bu hareketi nedeniyle sosyal medyada tepki çekti ve birçok kişi ona seslendi. Oyuncu bunun önceden planlanmış bir an olduğunu hemen açıkladı ve hayranlar modelin sürpriz olduğunu düşündüğünde Gigi bölümün çok iyi farkındaydı. E tabii canım, elbette planlanmıştır. 
Birkaç saat sonra Gigi Hadid, tasarımcı Prabal Gurung'un Varun'u kollarına aldığı videoyu yeniden yayınladı ve Bhediya aktörünün Bollywood hayallerini gerçekleştirdiğini söyledi. "Varun Dhawan, Bollywood hayallerimi gerçekleştiriyor." yazdı.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?