Vicky Kaushal ve Sara Ali Khan'ın Filmlerinin İsmi Belli Oldu

Jio Studios, yakında çıkacak olan film ve web dizisi portföyünü çarşamba günü açıkladı. Stüdyo ayrıca Vicky Kaushal ve Sara Ali Khan'ın oynadığı ve şimdi Zara Hatke Zara Bach Ke olarak adlandırılan film de dahil olmak üzere yakında çıkacak filmlerinden bazılarına birkaç ön bakış sağladı.
Film, Laxman Utekar tarafından yönetildi ve bir romantik komedi olacak. Maddock Films bayrağı altında Dinesh Vijan tarafından üretildi. Geçen yıl Sara, Instagram'da Vicky Kaushal ile birlikte kendini gösteren bir gönderi paylaşmıştı. Filmin bitimini duyurmuştu. Fotoğrafı paylaşan oyuncu, "Bitiş filmi. Zaten bittiğine inanamıyorum! @laxman.utekar hocam bana Somya'yı verdiğiniz için teşekkür ederim. Tüm rehberlik, sabır ve destek için teşekkür ederiz. Her zaman çok anlayışlı olduğun ve beni her zaman daha iyisini yapmaya zorladığın için teşekkür ederim.'' yazdı.
Rol arkadaşı Vicky Kaushal'ı överek ekledi, ''@vickykaushal09 sette seninle her gün bir patlama oldu. Punjabi şarkılarının ve şenlik ateşlerinin keyfini çıkarmaktan sabahın erken saatlerinde yapılan gezilere ve bol miktarda çay fincanlarına kadar. Bu yolculuğu benim için unutulmaz kıldığın için teşekkür ederim. Sen tanıştığım en mütevazi, yetenekli aktörlerden birisin ve ben o kadar ayrıcalıklıyım ki seninle ekran alanını paylaşmak ve senden çok şey öğrenmek zorundayım."
Şöyle devam ediyor, ''@pvijan #DineshVijan @maddockfilms böylesine düşünceli, ilgili ve sevgi dolu yapımcılar olduğunuz için teşekkür ederiz. Set ve çalışma gerçekten eviniz gibi hissettirdi ve sizler gerçekten aile gibi hissettiniz.''