War 2 Filminin Yönetmeni Değişecek Mi?

Hrithik Roshan, Yash Raj Films'in War 2 filminde casus Kabir olarak geri dönecek. Ancak, War yönetmeni Siddharth Anand yerine YRF, devam filmini devralmak için Ayan Mukerji'yi görevlendirdi. Bu gelişme, yapımcının Brahmastra'nın 2026 ve 2027'de aynı anda vizyona girecek devam filmlerini duyurmasının ardından geldi.
İlginç bir şekilde, Bang Bang ve War'dan sonra, Siddharth Anand ve Hrithik Roshan üçüncü işbirlikleri olan Fighter üzerinde şimdiden çalışıyorlar. Filmde Pathaan oyuncusu Deepika Padukone rol alıyor. Dolayısıyla, Ayan Mukerji'nin YRF'nin gişe rekorları kıran devam filminin başına geçmesi hayranlar için sürpriz oldu.
Variety'deki bir habere göre, bir ticaret kaynağı, ''Aditya Chopra, her bir YRF casus evreni filmi için geminin kaptanını stratejik olarak seçiyor. Ayan, tüm izleyici segmentlerine hitap eden ve Hintli izleyicilerin nabzını tutan büyük hitler yaptı. Birinin War 2'yi yönetmesi için gerekli olan, büyük ölçekli bir filmin nasıl monte edileceğini bildiğini gösterdi. Ayrıca, casus evrenine farklı türden bir yenilik getirebilen genç bir film yapımcısı. Ayan, 'War 2' ile destansı bir aksiyon projesinin nasıl yapılacağı konusunda benzersiz bir yaklaşıma sahip olacak. Aditya Chopra, seriyi ileriye götürmesi için ona güveniyor.'' diye aktardı.
Birkaç saat önce Ayan Mukerji, Brahmastra devam filmleri dışında başka bir heyecan verici projeyi yöneteceğini açıkladı ve bu, hayranları War 2 haberleri çıkmadan önce ne olabileceğini merak etmeye bıraktı. YRF henüz haberi doğrulamadı. Her şey olabilir, bekleyip göreceğiz.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?