Yeni Jenerasyona Pabuç Bırakmayacak Gibiler!

Bollywood yıldızı Salman Khan, çarşamba günü genç oyunculara eleştiri yaptığı 68. Filmfare Ödülleri 2023'ün basın toplantısına katıldı. Oyuncu, aralarında Shah Rukh Khan, Ajay Devgn, Akshay Kumar ve Aamir Khan'ın da bulunduğu sektörün beş yıldızının genç oyunculara paralarının karşılığını verebileceğini söyledi.
Basın toplantısında Salman Khan'a yeni yıldızlar arasından kimin onu etkilediği soruldu. Hepsinin çalışkan, odaklanmış ve yetenekli olduğunu ancak kendisinin ve çağdaşlarının bu kadar kolay pes etmeyeceğini söyledi. ''Onları para için koşturacağız.'' dedi. ''Biz yakın zamanda emekli olmayacağız. Filmlerimiz de gayet iyi iş yapıyor ve bu yüzden ücretlerimizi artırıyoruz. Bunu görünce filmleri çalışmıyorken bile ücretlerini artırıyorlar.'' diye ekledi.
Hint filmlerinin artık işe yaramadığına dair gevezelikten bahsederek, ''Bugün film yapımcılarının Hindistan'a dair farklı bir anlayışları var. Andheri'den Colaba'ya olduğunu düşünüyorlar. Tanıştığım ve etkileşimde bulunduğum film yapımcıları ise; onlar çok havalı. Bu tür içerikler üretiyorlar. Ancak Hindistan çok farklı.'' dedi.
"Umarım sözlerim sorun olmaz. İnsanlar benim nasıl bir film yaptığımı sorgulamasın. 21 Nisan'da yayınlanıyor ve umarım herkes beğenir." dedi. Filmi Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan'ın piyasaya sürülmesi için hazırlanıyor. Yani diyor ki biz eski toprağız, kolay kolay bu diyardan göçmeyiz. Yeni jenerasyonu suya götürür susuz getiririz :)

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?