Yodha'nın Tarihi Belli Oldu

Sidharth Malhotra, Raashii Khanna ve Disha Patani, aksiyon dolu proje Yodha'da ilk kez bir araya gelecekler. Bu yılın başlarında, aktör film için çekim yaparken görülmüşken, şimdi yapımcıların film için bir çıkış tarihi belirlediklerini ve bu yılın Ganesh Chaturthi festivalinden hemen önce olacağını duyuyoruz. Tarih 15 Eylül 2023 olarak ayarlanmış durumda.
Geçenlerde filmin Temmuz ayında vizyona gireceği söylendi. Ancak yapımcılar çıkış tarihini biraz daha ileri götürmeyi planlamış gibi görünüyor. Film hakkında konuşan Sidharth Malhotra, daha önce filmde benzersiz bir karakterle görüleceğini açıklamıştı. Shershaah yıldızı yaptığı açıklamada, "Bir sanatçı olarak, içinizdeki en iyiyi ortaya çıkaran senaryolar üzerinde çalışmak istersiniz. Bu gerçekten benim daha yeni bir versiyonumu ortaya çıkardı. İzleyicilerden ve hayranlardan aldığım sevgi miktarı büyülü. Yodha'nın onlar için sahip olduklarını sergilemek için sabırsızlanıyorum." dedi. Baktılar Uri, Gunjan Saxena yürüdü gitti, aynı tarzda film yapmaya devam ettiler. Sıkıcı.
Öte yandan Raashii Khanna da bir Dharma kahramanının parçası olmaktan duyduğu heyecanı paylaşmıştı. Daha önce Rudra ve Farzi'de Ajay Devgn ve Shahid Kapoor gibi isimlerle ekran alanını paylaşan aktris, ilk kez Sidharth Malhotra ile birlikte görülecek ve bunun yanı sıra, film aynı zamanda Dharma Productions ile ilk işbirliğine de işaret ediyor. Aktris daha önceki bir açıklamasında, filmde mükemmel bir kadın kahramanı oynamayacağını, ancak rolünün inatçı, aksiyon dolu bir karakter olacağını söylemişti.
Disha Patani'nin oynadığı karakterle ilgili ayrıntılar gizli tutulsa da, Malang aktrisinin de çok önemli bir rol oynayacağını duyduk. Sagar Ambre ve Pushka Ojha'nın yönettiği Yodha'nın yapımcılığını Shashank Khaitan ve Amazon Prime Video ile birlikte Dharma Productions üstleniyor. Filmin 15 Eylül'de vizyona girmesi planlanıyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?