Yönetmen, İkisinin Arasına Mizah Da Katmak İstemiş!

Shah Rukh Khan, bu yılın başlarında Pathaan ile başrolde beyaz perdeye geri döndü ve gişe rekorları kırdı. Salman Khan, filmde Tiger olarak yer aldı ve Hint sinemasının Karan – Arjun olarak bilinen iki süper yıldızı aksiyon dolu bir sekans için bir araya gelince büyük bir heyecana yol açtı. Siddharth Anand geçenlerde, oyuncuların köprüdeki demiryolu rayında oturup casus evreni hakkında konuştukları, aynı zamanda yıldız güçleriyle ilgili bir meta an olan kredi sonrası sahneden bahsetti.
News 18 Rising India Summit 2023'te Siddharth Anand, ''Son kredilerde izlediğiniz sekans, o (tren) sekansın sonuydu.'' dedi. Sahnenin tonuyla mücadele ettiklerini ekleyecek, ''Onları gerçek hayatta oluşturacak bir fikir bulduk ve bunda hepimiz elbet mizah bulacağız.'' dedi.
Devam etti, ''Ama sonra bunu filmden ayırdık. O sekans nasıl bitiyorsa öyle bitti ve film bitti. Son miksajdan sonra filmi gördüğümüzde Uday Chopra'nın aklına o sahneyi filmin sonuna koymamız gerektiği fikri geldi. Ve hepimiz bunu neden düşünmedik dedik. Akıllara durgunluk veriyor gerçekten. Bu öneri için Uday Chopra'ya teşekkür ederiz.''
Siddharth Anand, Salman Khan'ın Tiger görünümüne mizah katmak istediğinin net olduğunu söyledi. ''Komik olmasını istedim çünkü onların (Shah Rukh ve Salman) serserileri yok edeceklerini biliyorsunuz. Zaten hazırsınız. Seyircinin bilmek istediği bunu nasıl yapacakları. Ancak X faktörü mizahtır. Shah Rukh ve Salman'ın birbirleriyle harika bir kimyası var. Onlar çok iyi arkadaşlar, harika bir anlayışları var ve kamera dışında da öyleler, bu yüzden bunu yakalamak istedim.'' dedi. Ay ama yerim ki.
Bu arada Tiger 3, Diwali 2023'te sinemalara geliyor. Shah Rukh Khan ve Salman Khan, o filmde yeniden bir araya gelecek. SRK, Tiger 3'te insanları koltuklarının ucunda bırakacağı kesin olan devasa bir aksiyon sekansı için 7 gün boyunca çekim yapacak. Filmde ayrıca Zoya rolünde Katrina Kaif ve Tiger'ın düşmanı rolünde Emraan Hashmi rol alıyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?