2024 Bayram Pek Bir Dolu!

Akshay Kumar ve Tiger Shroff ile güçlü düşmanı oynayan Prithviraj Sukuraman'ın yer aldığı Pooja Entertainment'tan Bade Miyan Chote Miyan, çıkış tarihini ayarladı ve 2024 bayram vaktini seçti. 

Akshay Kumar ve Tiger Shroff da sosyal medya hesaplarını kullandılar ve kamera arkası resmi paylaştılar. Bu büyük film, Bollywood'daki aksiyon eğlence türünü yeniden tanımlamayı amaçlıyor. Film, en büyük teknik ve uluslararası aksiyon ekipleriyle İskoçya, Londra, Hindistan ve BAE'de görünmeyen ve egzotik yerlerde çekildi. Bir yıldız kadrosu, uluslararası aksiyon sekansları ve büyük ekran masala filminin tüm unsurlarıyla bu proje, aksiyon severler için bir zevk olmayı vaat ediyor.
Film hakkında konuşan yapımcı-oyuncu Jackky Bhagnani, ''Bu, Pooja Entertainment'ta bizim için bir dönüm noktası oldu. Bade Miyan Chote Miyan, en iddialı projelerimizden biri oldu ve kendi başlarına üç efsane olan Akshay Sir, Prithviraj ve Tiger ile çalışmak bir hayalin gerçekleşmesi oldu. Eğlenceyle birlikte birinci sınıf aksiyon sekanslarıyla birleşen büyüleyici ekran enerjileri, insanların aklını başından alacak. İzleyicilerin 2024 Kurban Bayramı'nda sinemalardaki bu büyük gösteriye tanık olmalarını sabırsızlıkla bekliyoruz." dedi.
Yönetmen Ali Abbas Zafar, film hakkında konuşmaya devam ederek, "Böylesine büyük bir serinin ayrılmaz bir parçası olduğum için çok mutluyum. Bade Miyan Chote Miyan, seyircilerin kalbine çok yakın ve bu kitlesel eğlencede tüm eğlence unsurlarını seyirciler için bir araya getirdi. Her şeyden öte, 2024 bayram için vizyona girmesini planladığımız için, festivalin güç dolu eğlence ile tadını çıkarmak seyirciler için kesinlikle bir zevk olacak!" diyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?