7 Eylül'ü Bekleyin!

Resmi kaynaklarımız Jawan'ın 7 Eylül'de beyaz perdede yayınlanacağını doğrulasa da hala resmi bir açıklama yok. Kaynağa göre, perşembe sabahı Jawan ekibi tarih olarak 11 Ağustos'u ayarlamıştı. Cuma sabahı tarih 25 Ağustos'a kaydı ve nihayet cuma gecesi 7 Eylül'de durdu.

Bollywood Hungama'ya, geliştirmeye yakın bir kaynak filmin piyasaya sürülmesinin filmin ölçeğinin hakkını vereceğini söyledi. "Sektöre tarih sızdırıldı ve sonunda Shah Rukh Khan ile Animal ekibi arasında bir sohbete yol açtı. Shah Rukh Khan, Jawan'ın karmaşık VFX'ini içeren filmi erteleme nedenlerinden bahsetti ve 11 Ağustos'u hissetti.''
Bununla birlikte, Bhushan Kumar ve Ranbir Kapoor da Animal'ı 11 Ağustos'ta yayınlamaya hevesliydi. Gecikme filmin heyecanını azaltacaktır ve bu nedenle tarihe bağlı kalmayı tercih ettiler. SRK kendi bakış açılarını kabul etti ve sonunda her iki taraf da iki mega filmin aynı gün çarpışmasının iyi olmadığını düşündü. Şimdi Animal ve Jawan arasında uygun bir boşluk sağlayarak izleyicilere her iki filmi de büyük ekranda izleme şansı veriyor.
11 Ağustos tarihini alamayınca SRK arkadaşı Karan Johar ile de konuştu. "SRK, Rocky Rani Ki Kahani'nin planlandığı gibi 28 Temmuz'da vizyona girip girmediğini kontrol etmek istedi. Karan da filmin herhangi bir gecikmesi olmadığını doğruladığında, SRK filmini 25 Ağustos'ta ve ardından 7 Eylül'de çekmeye karar verdi çünkü büyük bir film planlanmadı. Salaar'ın piyasaya sürülmesine kadar Eylül ayında gösterime girecek. Temel olarak, çıkış takvimini belirlemek için Karan Johar ve Bhushan Kumar ile bir telefon görüşmesi yapıldı. Jawan şimdi 7 Eylül'de beyaz perdeye çıkacak. tek bir film endüstrisinin kurumu ve her filmin başarılı olmasını istiyor."

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?