Ajay Devgn Farklı Bir Türe İmza Atıyor

Bollywood oyuncusu Ajay Devgn, bir sonraki projesinde doğaüstü gerilim türünü keşfetmeye hazır. Geçmişte başarılı filmlere imza atan oyuncu, yakında çıkacak olan proje için Panorama Studios ile iş birliği yapıyor. Film, Queen ve Super 30 gibi filmlerde olağanüstü çalışmalarıyla tanınan Vikas Bahl tarafından yönetilecek.
Filme haziranda başlanacak ve çekimleri Mumbai, Mussoorie ve Londra'da yapılacak. Adı henüz belli olmayan filmin yapımcılığını Ajay Devgn Ffilm ve Panorama Studios adı altında Ajay Devgn, Kumar Mangat Pathak ve Abhishek Pathak üstleniyor. Yapımcılar, filmin seyirciler için tüyler ürpertici bir yolculuk olacağını ima ettiler.
Ajay Devgn, yıllar boyunca Bollywood'da pek çok hit film verdi. Oyuncu; drama, aksiyon ve komedi dahil olmak üzere farklı türlerde ellerini denedi. Bununla birlikte, korku türünü ilk kez keşfedecek ve hayranlar, onun kendileri için neler hazırladığını görmek için hevesle bekliyorlar.
Film, hit filmi Drishyam'ın devamı olan Drishyam 2'nin başarısının ardından geliyor. Oyuncu, filmdeki performansıyla övgü topladı ve hem eleştirmenler hem de izleyiciler tarafından beğenildi. Bu yaklaşan korku filmi ile Ajay Devgn, repertuarını genişletmek ve film endüstrisinde yeni yollar keşfetmek istiyor.