Akshay Kumar Lara Dutta'nın Hayatını Kurtarmış!

Akshay Kumar hem ekranda hem de gerçek hayatta tam bir kahraman. Hayat kurtararak, kötülükle savaşarak ve dünyanın sonunun gelmemesini sağlayarak kamera önünde kahraman olmak daha kolay olsa da, aynısını gerçek hayatta yapmak çok fazla cesaret gerektirir. Ve Akki'nin cesaretini Güney Afrika'nın Cape Town kentinde Lara Dutta ile 2003 romantik müziği Andaaz için bir şarkı çekerken gördük.
Geçmiş basında çıkan haberlere göre Kumar, Dutta'yı Andaaz filmi için çekim yaparken derin deniz sularına atlayarak yaralanmadan ve en kötüsü boğularak ölmekten kurtarmış meğer.
İbtimes tarafından bildirildiği üzere Akshay Kumar, Güney Afrika'nın Cape Town kentinde Andaaz'dan Rabba Ishq Na Howe için bir sekans çekerken Lara Dutta'nın hayatını kurtardı. Kaza, şarkıyı bir kayanın tepesinde çekerken meydana geldi ve ekibin gelgitin yükseleceği hakkında hiçbir fikri yoktu. Rapor, kayaya bir dalga çarptığında, eski güzellik kraliçesinin yanlışlıkla kaydığını ve dalga tarafından süpürüldüğünü belirtiyor. Ve yüzme de bilmiyordu.
Rapor ayrıca Andaaz ekibinin ve oyuncu kadrosunun şok olduğunu ve bir anlık sersemlik içinde olduklarını belirtiyor. Lara Dutta denize doğru ilerlerken, Akshay Kumar hızlı hareket ederek derin, yükselen suları kurtarmak için daldı ve Lara'yı kurtardı. Olayın ardından herkes güvendeyken Lara sarsıldı ve kendini toparlaması biraz zaman aldı. Artık bundan sonra Akshay'a tam bir hero diyoruz.